bilal erdoğan

recep tayyip erdoğan ın oğlu.--- alıntı ---

"babam 70'li yıllardan itibaren, evlenmeden önce kendini siyasete vakfetmiş, gecesini gündüzünü ülkesine hizmet, vatandaşıyla buluşma, ülkesini tanıma, emek verme yolunda hayatını vakfetmiş birisi. dolayısıyla birlikte akşam yemeği yemişliğimiz, kahvaltı etmişliğimiz, iftar etmişliğimiz çok kısıtlıdır."

"babamı televizyondan takip edebiliyoruz"

--- alıntı ---

diye açıklamada bulunmuştur.
devamını gör...
bugün eşiyle beraber marmaray'ı kullanırken kanal d kameralarına yakalanmış.

asrın projesini gidip görmek,yolculuk etmek senin neyine be adam.gideceksen de ücretli olduğunda gitsene,beleşçi...yaftalamarını şimdiden duyar gibi oldum.

devamını gör...
(bkz: reklam kokan hareketler)
sebepleri;
1) bilal erdoğan pek tabii marmaray'a binebilir. ancak bindiğinde tesadüfi olarak kameralar çekim yapıyorsa kimse inanmaz.
2) eğer gerçekten reklam olsun istemiyorsa insan kamera olan yere yaklaşmaz.
3) kendisi trilyonluk bir iş adamı, neden yanında koruması yok, bu adam korumasız mı geziyor, inanak mı kanka?
4) hadi bu 3 şıkkı da geçtim. başbakan'ın çocuğu korunmuyorsa, bu başbakanlığın yaptığı nasıl bir tedbirsizliktir. dhkpc'si var, pkk'sı var, ya bu çocuğu kaçırıp tehdit ederlerse neler yaşar devlet haberleri yok mu?
devamını gör...
babası dolayısıyla ticarette kapıların sonuna kadar kendisine açık olduğu...ve alanında kimsenin kendisiyle boy ölçüşemeyeceği olağanüstü "ticari zeka"...burada haksız bir rekabetten tabiki söz edilemez.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar