bildirim butonu

yeni arayüzde küçük bir dünyacık ile temsil edilen en güzel yenilik. sanırım sayesinde artı verilip geri alındığını da anlayabiliyoruz. misal 4 artı almış bi entry için bu butonda 5 bildirim olabiliyor. yani birinin eli çarpmış veya nickinizi görüp "ıyyy" demiş.*
devamını gör...
sözlükte en çok talep edilenlerdendi. geri bildirim iyidir, turuncusu da göz alıcı. bi bak istersen...
devamını gör...
en sevdiğim buton.
düşünsenen küçücük dünyâ'nın üzerine basıyorsun bir sürü güzellik seni karşılıyor.
sağolasınız.
hepinize salçalı ekmek göndereceğim.
devamını gör...
en sevdiğim buton ilan ediyorum kendisini.
kimin beğendiğini göremesek de olsun, turuncu turuncu yandı mı motal oluveriyor insana. *
okundu olarak işaretle kısmı az biraz zor işaretleniyor sanki ama olsun, bunu bulamayanlar da var.
devamını gör...
daha çok heyecan yaşamak için sözlükten çıkmadan önceki son bildirimler silinmeden bırakılabilir.
devamını gör...
hoşgeldin gözümün nuru!

seninle dedikodu yapmamıź gereken konular var!
çok eğlenicuk!
devamını gör...
iyi hoş ama bi noktada da şerh düşelim. bu butona tıklandıktan sonra bildirimler otomatikman okundu olarak işaretlense, her seferinde okundu olarak işaretle butonuna tıklamasak daha hoş olur sanki.
devamını gör...
insan yukarıda kırmızı bir işaret görünce mutlu oluyor lan. tenk yu!
devamını gör...
eksi oy için de bildirim geliyor mu merak ettiğim buton.

edit: evet eksi için de bildirim geliyormuş.
devamını gör...
sözlüğü daha bi' güzel kılmış olan butondur.

kategoriler de ayrıca güzel olmuş ve son model olmuştur... artık o eski sozlukspot ve sozluksourtimes vb. gibi domain uzantılı interaktif sözlükler tarihe karışıyor.
devamını gör...
okudum diye işaretlemeyince uyarıdan vazgeçmiyor. ısrarcı, davet edilmeden sürekli kapı tıklatan bir münasebetsiz. cumaya gittim dönmeyecem notu hazırlıyorum onun için. bakalım o mu yaman merrydef mi?
devamını gör...
sözlüğü iyice facebook gibi popüler bir siteye dönüştürme çabalarının en sonuncusu. işareti bile benziyor. aah ah eski cogito sözlük zamanları ne de güzeldi. dünya sözlük adeta muhafazakar bir ekşi sözlük olma yolunda ilerliyor. eskisi gibi muhafazakar da değil zaten. *
devamını gör...
hepsi iyi hoş da bildirime bakınca kapanmıyor.
illa ki gördüm demek lazım.
güncelleştirme bekliyorum efem.
devamını gör...
sorunun cevabını verdiğin halde örtmenim örtmenim diye parmak kaldıran öğrenci gibi.

okudum okudum canım benim birtanem..
devamını gör...
aga bunu kapatamıyor muyuz ya. tıkladım baktım tamam sön işte her defasında ben okundu olarak işaretleye mi basacağım. geri bildirim ne ya liseli ergen kızlar gibi.
size bu aklı verenleri mesaj kutuma bekliyorum. bildirim nedir arkadaş. hep ulu'dan falan apardılar değil mi? merak ediyorum bunu isteyen yazarlar kim istemeyenler kim. derhal öğle teneffüsünde odama bekliyorum. kalaylayacağım onları. başımıza icat çıkartıyorsunuz.
devamını gör...
okundu olarak işaretleyinceye kadar yanıp duran butondur. iletiye tıklayınca sönmesi daha güzel olur. aha yeni bir ileti mi geldi diye panik yapıyoruz.
devamını gör...
yav size ne desem bilemedim. sırf sayaç ne kadara kadar sayacak diye okundu olarak işaretlemiyordum, 600 küsürlerdeydi, 999 dan sonra kalacak mı öyle merak ediyordum. butona tıklayınca okundu olarak işaretledi, isyeeeaaağğğğnnn *
devamını gör...
gün sonunda z raporu alır gibi, tümünü sil yapıyorum. emin misin diyor, eminim diyorum. sabaha Allah kerim.
devamını gör...
şimdi benim kafamı kurcalayan bir husus var. etkin ve yetkin bilirkişiler tarafından derhal bilgilendirme rica ediyorum.

oy verince gelen bildirim oyu geri alınca gidiyor mu?

gitmiyorsa iyi kandırık yaparız. ver oyu al oyu. yazar bakar butona artı aldım diye bübürlenirken bir bakıyor almış havasını. yaparım yani ne var. bi'cins siz misiniz?

yok eğer gidiyorsa durmadan oyu verip alırım bildirimin ışığını bozarım. "bak hele" demek gibi, selektör gibi, msn titreşimi gibi... kullanır kullanır bozarım. kimse bizim itliğimizi ölçmeye kalkmasın.
devamını gör...
güzel buton.

gitmiyor sanırım başkan. yaklaşık geçtiğimiz saatlerde başıma geldi sanırsam. bildirim gelmiş bi baktım hepsi sıfır sıfır sıfır. hayırdır lan dedimm bizi mi tutuyolar biz de buranın çocuğuyuz lan. yol geçmesin iz geçmesin. ben de burada oturuyom. hayırdır la ?
devamını gör...
(#6235679) birisi oylayıp geri aldığında bildirim kaybolmuyor. geçen gün aynı hadise başıma geldi. yazdığım entriye + oylama yapıldığı bildirimi geldi. entriye girip kim oylamış diye baktığımda kimse yoktu. yani adam kapıyı tıklayıp kaçmış.

(bkz: baba akü yok)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar