bildirim butonu

yeni arayüzde küçük bir dünyacık ile temsil edilen en güzel yenilik. sanırım sayesinde artı verilip geri alındığını da anlayabiliyoruz. misal 4 artı almış bi entry için bu butonda 5 bildirim olabiliyor. yani birinin eli çarpmış veya nickinizi görüp "ıyyy" demiş.*
devamını gör...
en sevdiğim buton ilan ediyorum kendisini.
kimin beğendiğini göremesek de olsun, turuncu turuncu yandı mı motal oluveriyor insana. *
okundu olarak işaretle kısmı az biraz zor işaretleniyor sanki ama olsun, bunu bulamayanlar da var.
devamını gör...
iyi hoş ama bi noktada da şerh düşelim. bu butona tıklandıktan sonra bildirimler otomatikman okundu olarak işaretlense, her seferinde okundu olarak işaretle butonuna tıklamasak daha hoş olur sanki.
devamını gör...
sözlüğü daha bi' güzel kılmış olan butondur.

kategoriler de ayrıca güzel olmuş ve son model olmuştur... artık o eski sozlukspot ve sozluksourtimes vb. gibi domain uzantılı interaktif sözlükler tarihe karışıyor.
devamını gör...
okudum diye işaretlemeyince uyarıdan vazgeçmiyor. ısrarcı, davet edilmeden sürekli kapı tıklatan bir münasebetsiz. cumaya gittim dönmeyecem notu hazırlıyorum onun için. bakalım o mu yaman merrydef mi?
devamını gör...
sözlüğü iyice facebook gibi popüler bir siteye dönüştürme çabalarının en sonuncusu. işareti bile benziyor. aah ah eski cogito sözlük zamanları ne de güzeldi. dünya sözlük adeta muhafazakar bir ekşi sözlük olma yolunda ilerliyor. eskisi gibi muhafazakar da değil zaten. *
devamını gör...
aga bunu kapatamıyor muyuz ya. tıkladım baktım tamam sön işte her defasında ben okundu olarak işaretleye mi basacağım. geri bildirim ne ya liseli ergen kızlar gibi.
size bu aklı verenleri mesaj kutuma bekliyorum. bildirim nedir arkadaş. hep ulu'dan falan apardılar değil mi? merak ediyorum bunu isteyen yazarlar kim istemeyenler kim. derhal öğle teneffüsünde odama bekliyorum. kalaylayacağım onları. başımıza icat çıkartıyorsunuz.
devamını gör...
yav size ne desem bilemedim. sırf sayaç ne kadara kadar sayacak diye okundu olarak işaretlemiyordum, 600 küsürlerdeydi, 999 dan sonra kalacak mı öyle merak ediyordum. butona tıklayınca okundu olarak işaretledi, isyeeeaaağğğğnnn *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar