biletix

karaborsacılığŸı körükleyen ve önemli bir organizasyon için netten bilet almanın %1'den bile az bir ihtimal olduğŸunu bizlere gösteren iğŸrenç bilet satışŸ firması. ã–yle bir firmadır ki maç bileti alacağŸınız gün 10 saniye aralıklarla önce açık sonra da kapalı tribün biletlerinin tükendiğŸini görebilmek mümkündür.
devamını gör...
karaborsacılığı körükleyen ve önemli bir organizasyon için netten bilet almanın %1'den bile az bir ihtimal olduğunu bizlere gösteren iğrenç bilet satış firması. öyle bir firmadır ki maç bileti alacağınız gün 10 saniye aralıklarla önce açık sonra da kapalı tribün biletlerinin tükendiğini görebilmek mümkündür.
devamını gör...
etkinlik biletlerini zorla benden alacaksınız diyen anlamsız firma. bilet fiyatına servis bedeli birde hizmet bedeli adı altında para ilave edip 1liralılk bileti 4 liraya satan iğrenç firma alışveriş özgürlüğünü kısıtlamaktan başka birşey değil.
devamını gör...
bilet almak için onca yol kat edip bir biletix gişesine gitmeme rağmen bana "kusura bakmayın biletleri buradan veremiyoruz, siz ödemeyi yapıyorsunuz, biletiniz kargoyla gelecek." diye saçmalayıp, üzerine bir de kargo parasını da bize ödeten geri zekalı şirket.
devamını gör...
ssg araciligiyla bana ekşi fest bileti satmak isteyen sirkettir.
--- alıntı ---

mybilet ekşi fest sayfasına hoş geldin. birazdan ekşi fest'e giriş için kullanacağın pnr kodu ve barkodlu davetiyen oluşturulacak.
ancak önce mutlaka bu bilgileri okumalı ve onaylamalısın.

birazdan senin ve istiyorsan +1 arkadaşın için bir pnr kodu oluşturulacak. bu pnr kodu ve barkodun bulunacağı davetiyeni hemen şimdi bastırabilir, daha sonra yine bu sayfaya girebilir ya da kendine e-posta gönderip daha sonra çıktısını alabilirsin.
davetiye çıktısını almamış olanlar kesinlikle festival alanına alınmayacak. (davetiye çıktısını renkli almak zorunda değilsin, siyah beyaz da bastırabilirsin.)
bu davetiye ekşi fest girişinde özel barkod okuyucular tarafından kontrol edilecektir. kullanılan barkod okuyucular yıpranmış kağıtları okuyabilecek hassaslıkta olsa da, davetiyeni iyi korumanı ve her ihtimale karşı pnr kodunu da kaydetmeni öneririz. dilersen yedek olarak davetiyenden birkaç kopya da bastırabilirsin ancak her davetiyenin sadece tek bir giriş sağladığını unutma!
bu kod tamamen sana özeldir ve güvenliği tamamen senin sorumluluğundadır. kodu ya da davetiyenin bir kopyasını başkalarıyla paylaştıysan ve o senden önce festival alanına girdiyse, davetiyen kullanılmış olacağı için sen festivale giriş yapamazsın. bu yüzden, davetiyeni ve bilgilerini +1 arkadaşın dışındakilerle paylaşmaman çok önemli.
+1 arkadaşınla geliyorsan, davetiyene 2 giriş hakkı tanımlanacak. bu durumda iki seçeneğin var: arkadaşınla birlikte geliyorsan tek davetiyeyle birlikte giriş yapabilirsiniz. ayrı ayrı gelecekseniz, aynı davetiyeden bir kopya da onun için bastırabilirsin. (fazla kopya bastırırsan sadece ilk 2 kişi için barkod okunur. giriş hakkı tamamlanan barkodlar geçersiz olacaktır.)
bunun dışındaki soruların için "ekşi fest" konusu ile info@mybilet.com adresine bir e-posta gönderirsen, hemen sana yardımcı olacağız.

iyi eğlenceler!
mybilet

--- alıntı ---

ps: festival ucretli mi degil mi bilemedim.
devamını gör...
biletçidir işte. grup yorumun van depremi için vereceği konserin biletlerini 'teröre destek olacağı' zannı ve kararı ile bilet satışı iptal etmiş biletçidir.
muhakema imiş biletçi'miz biletix.
biletix yönetsin bence ülkeyi iyi olmaz mı ?
idris naim şahin hayaleti beni mi andı, biletler nerede biletix !acaba*
devamını gör...
rezalet ötesi bir oluşum.

haftasonu oynanacak derbiye bilet almak için saat 10:00'dan başlayarak bir saat kıvrandım bu sitede. güç bela maç bilgilerine girip tribünü filan seçiyorsun, bir güç bela daha fenerbahçe kart numaranı giriyorsun, sonrasında şanslıysan sana kart bilgilerini girme ekranını getiriyor. tabi ben bu şanslılardan değildim. saat 10:40 itibariyle de satış kapandı.

bir başka garip olay, fenerbahçe kart bilgilerini kabul etmiyor, üstelik http://fenerbahce.org adresinde kabul edildiği halde.

sana çok ağır küfürler savurdum bugün biletix. sanırım yalnız değilim bu konuda. insanlar internet üzerinden isyan ediyor şu an. kim aldı bu biletleri hakikaten çok merak ediyorum.

edit:


--- alıntı ---

tüm biletler tükendi, ilginize teşekkür ederiz.

--- alıntı ---

lan! neyse daha play off'u var bunun. seneye kombinemi alıp bu andavallarla uğraşmayacağım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar