bilgisayar başından ayrılamamak

bilgisayarla aranızdaki duygusal bağŸın giderek arttığŸının göstergesi olabilir.
hele bir de, bilgisayara bakıp arada gülümsüyor, yer yer kahkalar atıyorsanız, aranızdaki aşŸk şŸiddetlenmeye başŸlamışŸ demektir.

aslında bilgisayar başŸından ayırlamamak, internetten kopmamak anlamına gelse gerektir.
internet bağŸlantınız kopar, ama siz şŸu bilgisayar denen meretten kopamazsınız, bir türlü!

annenizin, tüm gün neden bilgisayar başŸında olduğŸunuzu, sorgulaması, kızması,bilgisyar başŸından kaldırma uğŸraşŸlarının mücadeleye dönmesi, annenize olan saygınızdan dolayı, direkten döner çoğŸunlukla..
ama ciddi ciddi, bir hastalıktır bu durum.
devamını gör...
internetkolik olma durumudur. yan etkileri çoktur. kilo aldırır, gözleri bozar ve benim teşhisime göre unutkanlık yapıyor. nerden çıktı derseniz bilmiyorum derim. son zamanlarda aşırı derecede unutkan birisi oldum, suçu da bilgisayara atmaya kara verdim.
devamını gör...
sosyal hayatın internet ve sözlükte ibaret olması durumudur. öyle ki çekirdek yerken bile tanım girme isteiği uyandırır insanda ama bir elinde çekirdek olduğu için binbir zahmetle tanım girersin.
devamını gör...
ödev yüzünden saatlerdir maruz kaldığım durum. dinlemediğim müzik kalmadı. bir süre sonra kulağınız ağrıyor ve kapatıyorsunuz zaten. bunun haricinde bel-boyun-sırt ağrısı oluşuyor.

Allah bilgisayar başı işin mudavim ve mudavimelerine sabır versin, ben elendim arkadaşlar, biri ödevime el atsın bitirelim; yoksa ben de genel sağlık travması gelişecek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar