(bkz: big brother is watching you)

izliyor da sauron mu lan bu milyarlarca bilgisayarı tek başına izlesin? tabi ki bu roşild&rokefeller devletinin köleleri var bu konuda istihdam ettiği. kim bilir gariban ne karşılığında çalışıyor, asgari ücret mi alıyor? gizli ayinlerde kestikleri kedilerin ve bakirelerin kanlarını mı içiriyorlar çay yerine bilemiyoruz..

emekçi kardeşlerimize saygı göstermemiz lazım. saçımızı başımızı tarayalım, arkadaşa kolay gelsin dileyelim ve işimize öyle başlayalım lütfen.
devamını gör...
her gün düzenli olarak yaptığımdır. takım elbisemi giyerim, laptopumu açarım ve selam veririm. sonra pijamalarımı giyip dünya sözlükteki tanımları incelerim. kapatırken de içimden istiklal marşı okuyup öyle kapatırım. kamerayı bantlamamanın bedelleri bunlar işte.
devamını gör...
o zaman bilgisayar ve kamerası bu kadar yaygın değil rahmetli hasan celal güzel anlatmıştı ;
bir zaman telefonlarım dinleniyordu ve ben bunu bildiğimden her açtığımda önce dinleyenlere okkalı bir küfür edip ondan sonra konuşuyordum. yıllar sonra bir toplantıda o şahısla karşılaştık ve ben küfürleri hafiflettim demişti.


- efendim ben komser mehmet... hatırladınız mı?... beni istihbarata siz tayin etmiştiniz. - hatırladım mehmet... bir isteğin mi var? - evet efendim. - nedir? - efendim ben emir kuluyum. - ne emri mehmet? - bana emir verdiler... telefonu dinle, banda kaydet, sonra bandı çöz, kağıda dök, bize getir dediler... efendim, benim anama, avradıma sövmeyin.
....

tamamı ve detayları linkte
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar