bim

ucuz ve kaliteli ürünler alabileceğimiz marketçikler.
devamını gör...
bilimum ihtiyaç malzemeleri olan marketler zinciri. insan sağlığına zararlı hiç bir şey satmayacakları raf düzeni deyip fiyat artırmayacakların vaad etmiş. yoğurdu ile meşhur marketimiz.
devamını gör...
günlük hayatta tercih ettiğimiz pek çok ürünün marka değerinden arınmış muadilleri bulunmaktadır bu marketlerde. dost yoğurt, kese yoğurdundan sonra en çok sevdiğimiz yoğurttur.
devamını gör...
islam'a gönül vermiş inanmış insanların açtığı bir kuruluş olması sebebiyle alışverişlerimi düzenli olarak yaptığım yerdir. elin careforuna para kazandırmaksa aynı ürünleri bim'den alırım. yalnız ürün çeşitliliğinin artması gerekiyor kısa zamanda.
devamını gör...
waffle satmıyolar artık her gidişimde uyuzluk olsun diye hem sorup hem de içimden küfrediyorum.mal mısınız kardeşim o ürün süper bir şekilde tüketiliyodu, ne diye satmazsınız artık anlamam.
devamını gör...
ucuzlugu kalitesiz olmasına delalet etmez zira maliyetlerini azami derecede düşürerek (raflara kutuları direk bırakırlar düzenlemeye kasmazlar, minimum eleman calıstırırlar, kendi markalarında reklam gideri yoktur,vb ) fiyatı düşük tutmayı başarırlar.
bir zamanlar isimsiz olan markalarından kimileri pazar lideri haline gelmiştir (bkz: dost yogurt)
devamını gör...
büyüme sürecinde alman aldi'yi örnek aldığı söylenen, kurulmuş olduğu 1995'ten bu yana oldukça agresif bir büyüme stratejisi ile 2000 mağaza sınırını aşan, maliyetleri azaltma adına reklam, mağaza vb giderleri asgariye çeken, gelişim başarısı daha çok kendi adına ürettiği ürünlerde yakaladığı belirgin bir kalite standartına bağlı olan, halihazırdaki rakiplerine nazaran daha başarılı olabilmiş türkiyenin en büyük discount marketler zinciridir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar