bim

#özgürler 

bilimum ihtiyaç malzemeleri olan marketler zinciri. insan sağlığına zararlı hiç bir şey satmayacakları raf düzeni deyip fiyat artırmayacakların vaad etmiş. yoğurdu ile meşhur marketimiz.
devamını gör...
günlük hayatta tercih ettiğimiz pek çok ürünün marka değerinden arınmış muadilleri bulunmaktadır bu marketlerde. dost yoğurt, kese yoğurdundan sonra en çok sevdiğimiz yoğurttur.
devamını gör...
islam'a gönül vermiş inanmış insanların açtığı bir kuruluş olması sebebiyle alışverişlerimi düzenli olarak yaptığım yerdir. elin careforuna para kazandırmaksa aynı ürünleri bim'den alırım. yalnız ürün çeşitliliğinin artması gerekiyor kısa zamanda.
devamını gör...
waffle satmıyolar artık her gidişimde uyuzluk olsun diye hem sorup hem de içimden küfrediyorum.mal mısınız kardeşim o ürün süper bir şekilde tüketiliyodu, ne diye satmazsınız artık anlamam.
devamını gör...
ucuzlugu kalitesiz olmasına delalet etmez zira maliyetlerini azami derecede düşürerek (raflara kutuları direk bırakırlar düzenlemeye kasmazlar, minimum eleman calıstırırlar, kendi markalarında reklam gideri yoktur,vb ) fiyatı düşük tutmayı başarırlar.
bir zamanlar isimsiz olan markalarından kimileri pazar lideri haline gelmiştir (bkz: dost yogurt)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar