ayıp etmiştir. insan en azından bir kereye mahsus, ne bileyim 1.000 tl'nin hatırına basar oyunu ampule. yani gerçekten ayıp, nankörlük bildiğin.

daha düne kadar maaş alamıyordunuz nankörler, eco imf'nin kapılarını aşındırıyordu size maaş verebilmek için. hayır becerebilse gene bir derece, adam onu bile beceremiyordu.

siz de kıvranıyordunuz, "ay da bir de olsa maaş alabilsek" diye. ne çabuk unuttunuz o günleri. puuu nankörler, size değil ikramiye maaş bile vermemek gerek, yanı sıra sağlık hizmetleriniz de iptal edilmeli. sinirlendim bak!
devamını gör...
gözleri seçmediği için hak-par'a oy veren emeklidir. bizim buradaki köylerde birer ikişer hak-par oyları çıkıyordu. ak parti sandılar sanırım. gerçi bu seçimde hak-par da yok, tuttururlar belki.
devamını gör...
bugüne kadar emekliye her türlü iyileştirmeleri yapan partiye oy vermektedir.
ayrıca ikramiye olmasa dahi kalplerindeki vatan sevgisi, ak partiye oy vermek için yeter eli öpülesi büyüklerimize.
devamını gör...
gayet normal emeklidir.
madem öyle icraatinizi revize edip, emekli akp lilere 1000 tl ikramiye diyin herkes anlasın.
devamını gör...
son yıllardaki her seçim öncesi emekli imkanlarının bir şekilde genişletildiğini ve her yeni seçimin kendileri açısından pozitif katkılar taşıdığını gördüğünden dolayı çok güçlü iktidarın emekliler için pek hayırlı olmayacağı kanaatine varmış biri olabilir.
devamını gör...
benim maaşımdan kesiliyor o paralar, bana oy vermeli, en çok ben hak ediyorum o oyu...
devamını gör...
önceki yıllarda 2 torba kömüre oyunu satmadığı gibi şimdi de satmayan bildiği yoldan satmayan emekli. helan olsun diyor, 3 evetle maaşını almaya uğurluyoruz.
devamını gör...
oy vermenin bir çok parametreleri vardır.
tek bir parametrede kısmi iyileşme (buradaki oy için rüşvettir) var diye oy verilmez.

not: eleştiri hakkımı kullandım. 24 haziranda oyumu akpartiye vereceğim.
dedim ya oy kullanırken bir çok parametre vardır diye.
devamını gör...
çok ayıp ediyordur. öyle herkese ikramiye verilmemeli bence. hangi partiye oy verdiğini belgeleyen kişilere tanınmalı bu ayrıcalık. (ironi)
devamını gör...
başlığı açan yazar,sanırım herkesi kendi gibi sanıyor..

tanım : saçma sapan bir başlık..
devamını gör...
bin liraya ruhunu satacaklara garip gelen tavır. sizi biliyoz olm yeterince, bu kadar afişe etmeyin bağğri.
devamını gör...
ölsün dedigim emekli. ne demek lan parayı alıp oy vermemek. onca kömür, pirinç alan ve oyunu veren insana ayıp etmiştir. olmadi fetocu diye şikayet edilsin. çok kızdım lan.
devamını gör...
adamlardan 30 sene 40 sene boyunca vergi alınca iyi hoş ama şimdi kötü. bu adamların emekleri olmasa bu ülke nasıl ayakta dururdu. yarın öbür gün bizlerde yaşlanıp aynı duruma düşücez. insanların seçme ve seçilme hakkına karışmak hele birde vergi ile ayak da duran bir ülkede emekçileri kötülemek nasıl bir tezat.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar