(bkz: bu da mı gol değil)

sosyal medyada seçimi kaybeden binali yıldırım’a ilişkin dikkat çeken bir video paylaşıldı. arabanın içinden akp’li seçmenlerle selamlaşan binali yıldırım’a, partililer, “il başkanı istifa etmeli. istifa etsinler. ağlatmaya hakları yok sizi” diye seslendi. seçimi kaybeden binali yıldırım’ın ağladığı görüldü.

buradan
devamını gör...
üzüldüm lan. kaç yaşında adam neticede bi ailesi bi itibarı var. bırak bu işleri otur ailenle bitir ömrünü be binali yıldırım.
devamını gör...
beter olsun. çaldılar deyip gevşek gevşek gülerken iyiydi. ekrem imamoğlu'na hem yalancı dedi, hem fetö imasında bulundu, hırsızlık imasında bulundu. daha beter hallere düşer inşallah.
devamını gör...
başbakan olmadığı halde hala daha ünvanın imkanlarını kullanıp seçim çalışması yürüttüğü için esas ağlamayı hesap gününde yapacak kul hakkı yemekten utanmıyor Allah utandırsın inşallah.
devamını gör...
#6644587 bu sözlerin ilk muhatabı deniz baykal’dır.

kendinize gelin efendiler. ekremciğinize oy verenlerden hiç biri bunun hizmetlerini inkâr edemez.

adamın seçim bahtsızlığı var. daha öncede kaybetti. bu, rte’nin kılıçdaroğlu sendromuna yaklaştığınığını gösterir.

çıkmışsın yenmiş, çıkmışsın yenmiş, zorla mı seçtireceksin.

binali yıldırım seçimlerden muaf tutulmalı, adam seçilemiyor.
atama ile olursa sıkıntı yok.

bakın şunu net olarak söylüyorum.
o adam asla kendisi için ağlamıyor.
kimin için ağladığını 5 yıl içinde hazmede hazmede anlayacağız.
devamını gör...
çünkü kaybedilen istanbul değil başkanlıktır.
ekrem imamoğlu ve chp'nin şu dakikadan sonra tek hata payı yoktur ıspatlanan herhangi bir yolsuzluk vs gibi bir olayda chp asla ve asla bir daha gün yüzü göremez bunu bildikleri için başkanlık seçimlerinin risk altında olduklarını biliyorlar.
artık herkesin şimdi takipçinim ekrem diyerek cidden takip etmesi lazım.
eğer bunlar hata yapmaz veya hata yaparda yakalanmazlarsa yandı gülüm keten helva.
devamını gör...
üzüldüğüm durum. timsah gözyaşları denmiş de adam ortalıkta ağlamıyor ki arabanın içindeyken videosu alınmış yüzü bile tam gözükmüyor.
devamını gör...
tarafım belli olsa da en ufak bir başarısızıkta dahi üzülen insanlar olarak böyle bir durumda nasıl üzüleceğini tahmin eden biri olarak durumuna gerçekten üzüldüğüm durum.
devamını gör...
"binali yıldırım'ın ağladığı görüldü" diye yazıyor haber metninde o değil ben videoda binali yıldırım'ı bile tam göremedim ağladığını gören oda tv muhabirleri kalp gözüyle mi gördüler acaba.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar