binali yıldırım vs ekrem imamoğlu

bari şu istanbul megakenti bir değil de üç ya da dört büyükşehir belediye başkanı arasında paylaştırsalar. o kadar devasa hale geldi ki bir tane bb başkanı ile altından kalkılacak gibi değil. pendik'ten girip tekirdağ tabelasını görene kadar seferi olursunuz.
devamını gör...
yıllardır kk'ya maruz bırakılan sol kesim, içindeki lider arama duygularına beyfendiye denk gelince gem vurmuş, şu an ellerinde patlamaması için dua edip tivitleri 2 katına çıkarmış durumdalar.
bu güruhun ekrem imamoğlu aleyhine bir söze dahi tahammülleri yok. hakkında girilen entrylere üşüşüp eksi oy basmaları bunların tek silahı şu an için.
ama korkmayın çünkü (bkz: yaklaşıyor yaklaşmakta olan)
devamını gör...
domuz yiyenlerin, pkk'nın, lgbt'nin, peygambere dine sövenlerin desteklediği, 60-70 iftar açabilmesiyle bilinen antrikot ekrem diğer tarafta eski başbakan.
devamını gör...
yıldırım'ın kullandığı kelimeler: milli, yatırım, millet, vatan, hizmet...
chp adayının kelimeleri: it, basit, ünlem, üzülüyorum, ben, fakat...
devamını gör...
bir tarafta ülkenin kalkınmasında ciddi rolü olan bir halk adamı, öbür tarafta kalibresiz ve niteliksiz bir buldumcuk... bir tarafta hakkı alenen yenilmesine rağmen soğukkanlılığını koruyan sevecen bir adam, öbür tarafta "musakka" şovu yapıp vip kapısından giremediği için devletin valisine "it" diyen bir hadsiz... imamoğlu ile aynı versus içinde anılması bile yıldırım'a hakarettir şahsımca. o şişirdikleri balon puff diye söndüğünde, birilerinin ağlamaklı suratlarını izlemek pek keyifli olacak*.

ve son olarak, hava bulutlu bak yıldırım geliyor*...
devamını gör...
yıldırım'ın terk edildiği zamana denk gelen bir karşılaşma olacak. anketler kötü çıkmış olacak ki reyiz sahalara inmedi ama belki imamoğlu'na hata yaptırılırsa reyiz sahalara iner.
ben imamoğlu yerinde olsam işim var deyip ali müfit gürtuna'yı getirerek yerime onu sokarım tartışmaya, böylece binali bey'in neden işten kovulduğunu falan daha net öğrenmiş oluruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar