binali yıldırım vs ekrem imamoğlu

bari şu istanbul megakenti bir değil de üç ya da dört büyükşehir belediye başkanı arasında paylaştırsalar. o kadar devasa hale geldi ki bir tane bb başkanı ile altından kalkılacak gibi değil. pendik'ten girip tekirdağ tabelasını görene kadar seferi olursunuz.
devamını gör...
yıllardır kk'ya maruz bırakılan sol kesim, içindeki lider arama duygularına beyfendiye denk gelince gem vurmuş, şu an ellerinde patlamaması için dua edip tivitleri 2 katına çıkarmış durumdalar.
bu güruhun ekrem imamoğlu aleyhine bir söze dahi tahammülleri yok. hakkında girilen entrylere üşüşüp eksi oy basmaları bunların tek silahı şu an için.
ama korkmayın çünkü (bkz: yaklaşıyor yaklaşmakta olan)
devamını gör...
domuz yiyenlerin, pkk'nın, lgbt'nin, peygambere dine sövenlerin desteklediği, 60-70 iftar açabilmesiyle bilinen antrikot ekrem diğer tarafta eski başbakan.
devamını gör...
yıldırım'ın kullandığı kelimeler: milli, yatırım, millet, vatan, hizmet...
chp adayının kelimeleri: it, basit, ünlem, üzülüyorum, ben, fakat...
devamını gör...
bir tarafta ülkenin kalkınmasında ciddi rolü olan bir halk adamı, öbür tarafta kalibresiz ve niteliksiz bir buldumcuk... bir tarafta hakkı alenen yenilmesine rağmen soğukkanlılığını koruyan sevecen bir adam, öbür tarafta "musakka" şovu yapıp vip kapısından giremediği için devletin valisine "it" diyen bir hadsiz... imamoğlu ile aynı versus içinde anılması bile yıldırım'a hakarettir şahsımca. o şişirdikleri balon puff diye söndüğünde, birilerinin ağlamaklı suratlarını izlemek pek keyifli olacak*.

ve son olarak, hava bulutlu bak yıldırım geliyor*...
devamını gör...
yıldırım'ın terk edildiği zamana denk gelen bir karşılaşma olacak. anketler kötü çıkmış olacak ki reyiz sahalara inmedi ama belki imamoğlu'na hata yaptırılırsa reyiz sahalara iner.
ben imamoğlu yerinde olsam işim var deyip ali müfit gürtuna'yı getirerek yerime onu sokarım tartışmaya, böylece binali bey'in neden işten kovulduğunu falan daha net öğrenmiş oluruz.
devamını gör...
okan bayülgen in turizm sorusu ile birkez daha farkı (aptallar için açıklama: yukarıda karşılaştırma yapılan iki kişinin farkı. biz burada başlığı tanımlıyoruz değil mi?) ortaya çıkan karşılaştırma.

buradan

adam turizmi gülerek artıracakmış. adam her soruya çiçek böcek diye cevap veriyor çok anladığı belli.

--- alıntı ---

okan bayülgen'in turizm sorusu.

▪️imamoğlu'nun cevabı: "istanbul çok güzel. çok turist gelmeli. cidden üzülüyorum."

▪️yıldırım'ın cevabı: "4 projemiz var. kongre ve fuar turizmi. sağlık turizmi, öğrenci turizmi, kruvaziyer deniz turizmi." .... ve bütün detaylarıyla anlattı.

--- alıntı ---
devamını gör...
siyaset öyle bir şey ki siyasal islamcıya bile okan bayulgen övdürtür. hahahaha bunca söne sövdükleri adamı kıstas alıp kıyas yapıyolar. böyle olmamış baba alaboradan alıntı yapın. *
devamını gör...
ömer turan öven chplilerin yanında okan bayülgen öven ak partililerin lafı bile olmaz.

kaldı ki insanlar şahsi görüşleri değil, işini hakkaniyetle yapmış olmasını övüyor okan bayülgen’in.

programı izledim, binali başkanın okan bayülgen’i de ikna ettiğini düşünüyorum. oldukça etkilenmiş görünüyordu projeleri dinlerken.
devamını gör...
"hayır yani", "o değil de", "n'oldu şimdi" gibi girizgahlarla başlayan bir şeyler yazmaya başlasam buradan paralel evrene yol olur. zillet, hain, fetöcü, dediğiniz kardeşleriniz "karşılaştırma öyle olmaz böyle olur" deyince dut yemiş bülbülden beter oldu 1000aliyi yere göğe sığdıramayanlar.
neyse kısa keseyim aydın havası olsun;
(bkz: zaten hep yeşildi fındık dalları)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar