malum, artık mübarek 2012 yılının içerisindeyiz. illuminatinin takvimi de yakın zamanda bitti takdir edersiniz. taa bilmem kaç yıl önceden mayaların gösterdiği şerefli yıla girmiş bulunmaktayız. farklı farklı cemaat ve tarikattaki arkadaşların "en büyük mehdi bizim mehdi oluumm" sözlerinin arasında bu sene kıyametin kopacağını ve ne kadar kaza namazlarını kılmamızı öğütleyenler vs.. kısacası böyle bir çorbanın içindeyiz şimdilik. neyse ben konuya geçeyim..

bir çok insanı tırsıtan bu kehanetlerden benim en çok korktuğum manyetik alanın yok olması. bir düşünsenize son model mercedes beş para etmez bir alet olacak. aylardır kundaklara sarılan iphone lar bir halta yaramayacak. bilgisayar yok, telefon yok, internet yok.

ben şimdiden hazırlığımı yapıp bir at aldım. evet bir kaç ay sonra görüşürüz ey evgili sözlükçüler.* o zaman bir mercedes parası edecek. en çok koyan da daha bölümü bitirmemiş olmam nan. benim gibi mühendislik mezunları adamların hepsi işe yaramaz sünepe tipler olacak.
devamını gör...
manyetik alan yok olur mu bilinmez ama azalacağı en azından insanoğlu için kullanılabilir durumda olmayacağı öngörülüyor.

zannedersem dünyanın manyetik kutupları belirli periyotlarla yer değiştiriyor. yüz binlerle belki milyonlar ifade edilen zaman aralıkları bunlar.

dolayısıyla eğer gerçekleşirse insanoğlunun daha önce hiç karşılaşmadığı bir değişim olacak.

bu bilgilerin ne kadarı bilimsel ne kadarı kehanet emin değilim fakat dünyanın manyetik enerjisinde bir değişim olduğu, bunun da bilimsel çevrelerce dünyanın yeni bir döngüye girdiği şeklinde yorumlandığını biliyorum.

bir rivayete göre mehdi rasul zuhur ettiğinde yapılacak savaş göğüs göğüse bir savaş olacak, zaferi kılıç getirecek. manyetik alandaki değişimin en başta teknolojiyi vuracağı düşünülürse bana çok ütopik gelmiyor bu kehanet.

en doğrusunu Allah bilir.
devamını gör...
öküzün boynuzu kırılırsa hafif ağdırır. belki türkiyede byük büyk buz dağları oluşur. biz gene leğen ile falan kayarız. haberlerde sibirya sıcağı gelecek şeklinde uyarılar peyda olur. dahası daha vahim. belki de hayırlı olur. bilemeyiz. ama kehanet işte kimse umursamaz.
devamını gör...
fizikteki manyetik alan konusunun bir hükmünün kalmayacağı durumdur..


o zaman ne yapıyoruz fiziğe söver gibi, tekrar ygs-lys ye girip keyfimize bakıyorz..


ohh.
devamını gör...
elektrik şartelinin indirilmesi sonucu oluşacak kargaşa durumudur efem. herhalde böyle bir durumda türk milleti atına biner cenge gider.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar