gerçekten zeki olduğuna işaret eder. her gün kayyu* izlemek, ben10'in saçma maceralarını takip etmek bir süre sonra sıkıcı gelmiştir çocuğa. resim ve maketler yapmayı daha ilgi çekici bulur. bu tip çocuklarla ilgilenmek gerekir.
devamını gör...
benim çocuğumun anladığıdır. kumandaya koyduğum 3 adet çizgi film kanalında her gün aynı çizgi filmleri izlemekten gına geldi artık. haftada bir yaptığım animasyon partilerini dört gözle bekliyor.

ha anlamsızlığın farkına varması diyorsan o imkansız işte. öyle janjanlayıp sunuyorlar ki ben bile yiyorum lan.
devamını gör...
böyle bir çocuk varsa ona 41 kere maşallahtır.televizyona hakkını vermek gerek güzel bir uyuşturucu. ulan lise sona kadar saatlerce televizyon izlerdim neredeyse hiç bir zaman sıkıcı diye düşünmedim.eğlenicek yeni programlar aradım olmadı tekrarlarını seyrettim televizyon benim kankamdı evet kankam. bir kaç yıldır seyretmiyorum ama bu sıkıcı olduğunu anlamamdan değil. seyretmenin vakit kaybı olduğunu anlamamdan dolayı. yoksa hâlâ oturup saatlerce çizgi film seyredebilirim.
devamını gör...
bizim çocukluğumuzda olsa , neredeyse hiç rastlanmazdı böyle bi olaya. artık çocuklar her şeyden o kadar çabuk sıkılıyor ki, parklar, bahçeler, tabletler, insanlar, yetmiyor çocuklara.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar