polis aynı polis hiç değişmemiş ama bizim yeni nesil islamcıların tanrısı olmuş. eğer yeni nesil islamcıların tanrısı olmamış olsaydı şu görüntülerden dolayı türkiye'nin ayağa kalkması lazımdı. al-i menfaatlerine ters düşeceği için sesleri çıkmaz. görmemiş ayaklarına yatarlar.

şundandır onlar; (#5806825 )
devamını gör...
son zamanlarda ayrıştırıldık diye zırlayanların gözüne sokulması gereken videodur. biz ne zaman bir olduk ki acaba? tahammülsüz olanların seslerinin bu kadar gür çıkması ve en önemlisi de azınlıktayken bunu yapmaları insanı üzüyor cidden.
devamını gör...
ekşinin ateistleri, solcuları, kemalistlerinin çoğunluğu bile bu durumu eleştirdi, adam fikriyle, argümanıyla, hukuk bilgisi ile, insan hakları ile karşı çıktı. bunlar da bir kadının başörtüsünün çekilmeye çalışılmasına alaylı bir şekilde yaklaşmakta, bu durumu savunmaktalar. mutaassıp particilik ve lider tapıcılığı nasıl oluyormuş görebiliyoruz. o ateistlerin o tavrı sizin bu tavrınızdan daha müslümanca. düştükleri hallere bak. bunlar şeriat hilafet filan da diyorlar...

iğrençsiniz.
devamını gör...
durumun savunulacak tarafı yok kime olursa olsun.
lakin kalkıp ekşici ateistler bile bunu eleştirdi demek ya saf olmaktır ya da art niyetli olmak.
onların niye karşı çıktığı belli, bu durumda olanlar akp li hanımlar olsaydı uygulayanlar da darbeci askerler olsaydı o ateist ekşicilerin gıkı çıkmayacaktı hatta memnun olacaklardı hepimiz bunu biliyoruz.

iki yüzlüsünüz.
devamını gör...
ekşide ciddi bir hümanist kitle var. iki yüzlü sizlersiniz ki kafanıza vurmayınca konuya gelmiyorsunuz. damarınıza basınca duyar kasar numarası yapıyorsunuz.

ekşide muhafazakar parti düşmanlığından dolayı durumu kullanmak isteyenler de var evet ancak samimi şekilde karşı çıkan çok kişi gördüm.

> hakkı hakikati savunmak siyasal islamcılar oy çalmasın diye nöbet bekleyen ateistler solculara kalmış acınası durum. çünkü müslüman geçinenler dilsiz şeytanlarmış onu gördük.

iğrençsiniz. sıvayın...
devamını gör...
siz yeni mi denk geldiniz bilmiyorum ama bu ülkede çok yapılıyor bu. hatta eylemde filan değil havalimanında bile polis kaç kere başımı açmaya çalışmış , açtırmam diye tutturunca da çekiştire çekiştire arama yapmışlardır. polisin insafına kalmışsın. ama bu duyar kasmalar komik . karşı köylüler dayak yerken sevinen, yıllardır polis şiddetine hiç sesini çıkarmayan insanlar sıranın kendilerine de geleceğini düşünmeliydi.
devamını gör...
bir kadın polis tarafından yapılmasi ekstra rezalet olmuş.
bu furkan vakfı neden bu kadar popi oldu anlamıyorum. niye sardı hükümet bunlara... var bu işte bi iş.
devamını gör...
islami kesimden kimse muhalefet yapsın istenmiyor,
kemalist kesimin muhalefeti milletin gözüne gözüne sokuluyor,
biliniyor ki kemalist muhalefet yapınca saflar sıklaşır,
müslüman muhalefet yapınca saf müslüman uyanır.
devamını gör...
90 lı yıllarda karşılaştığımız durum idi. çok şükür direnerek atlattık.

şimdi böyle bir şeyin olması pek inandırıcı gelmiyor. bir de olay furkan vakfı mı nedir nereden beslendiği belli olmayan necis güruhun başına gelince insanın hiç inanası gelmiyor. bir de ekşiciler eleştirdi diyince hiç.

nalet güruh.
devamını gör...
28 şubat günlerinde başörtüsü eylemlerinde polisten dayak yemiş, aşağılanmış, tartaklanmış biri olarak içime sindiremediğim harekettir, hainliktir, ahlaksızlıktır.

hangi neden sunarsanız sunun bunu yapamazsınız, elinizi süremezsiniz o örtüye... beğenmediğimiz, istemediğimiz, duymaktan hoşlanmadığımız şeyler söyleyebilirler ama o çok sevdiğiniz, işinize gelince kullanmaktan zevk aldığınız demokrasi ve düşünce özgürlüğü kelimeleri o şeyleri söyleme özgürlüğü sağlar. söylediklerinde suç unsuru varsa mahkeme var, savcı var, hakim var.

bağlı oldukları kişiyi, cemaati sevmiyorum. o kişinin görüşlerine de (merak edip izlediğim bazı videolarına dayanarak) katılmıyorum. (açıkça söyleyeyim, bana hiçbir cemaat veya tarikat yakın gelmiyor, hiçbirinden hazzetmiyorum)

kuytul soyadlı şahıs kripto fethullahçı mıdır? darbeye destekçi midir? pkk lı mıdır? fitneci midir? ilk 3 sorunun cevabını mahkemeler versin, dördüncü sorunun cevabını Allah bilir. yıllarca fethullahın kıçında gezenlerin "fitneci" tespit etme yeteneklerinin güvenilir olduğunu düşünmüyorum...

kuytul soyadlı şahısa bağlanmış insanlar nedir necidir, bunu da bilmiyorum. en azından başörtüsü çıkarılmaya çalışılan kadın fitneci değilse, pkk lı değilse bu fiili onaylayan, alkışlayan şahıslar ahirette vereceğiniz hesabı düşündünüz mü?

ekşisözlükte duyar kasılması yüzünden bu fiili alaya alanlar yarın bir gün iktidar değiştiğinde (tayyip bey ölümsüz değil, öldüğünde akp nin sonu anap gibi olacak) Allah korusun kemalistler iktidara gelirse o polisler sizin üzerinize, eşlerinizin, kızlarınızın, kardeşlerinizin üzerine salındığında o günlerde hala yaşarsam ben yine sokağa çıkar eylemlere katılırım, hakkınızı savunurum. hayatım boyunca dilsiz şeytan olmamak için çaba gösterdim, bundan sonra da göstereceğim.

yine mümkün olduğunca burada çok az yazacağım çünkü burada gerçekleri duymaktan-okumaktan hazzetmeyen, biat etmekten başka bir özelliği olmayan, haksızlık karşısında suskunluğu bırakın haksızlıkların yanında saf tutmuş insanlar var ve ben kelimelerimi onlar için heba etmeyeceğim.
devamını gör...
iyide etmen eylemen öyle bir şey yok ki ortada...

bayan polis ile bir münakaşa var yani bunu siz başörtüsü çıkarmaya çalışmak diye yorumluyorsanız pes size...

gözleriniz bağlanmış sizin ayıptır müslüman adil olmak zorunda...
devamını gör...
bu arada dikkat ettim de..başörtülü hanımlardan bir kısmının elinde pkk bayrağı var..bir kısmı ise molotof atıyor..uzaktakiler ise slogan..
devamını gör...
planlanmış bir kışkırtmadan başka bir şey değildir. polis de kışkırtılmış ve kışkırmış. daha önce de belirttim, polis eğitimlerimiz çok kötü, bu gibi durumlarda çembere alıp aralarına girip olayı dağıtmak lazım. street figther'a çevirmemek lazım durumu.
devamını gör...
izlediğimde içimi acıtan görüntü.

Allah bizleri affetsin.

müslüman hüsni zan sahibi birisidir diyerek daha fazla uzatmayacağım.

zaten müslümanlığımızda bir sıkıntı var ki, bu tip görüntüler ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

Allah ıslah etsin biz müslümanları.
devamını gör...
islamcıların ne kadar yalancı iki yüzlü olduğunu gösteren hadise. onların ilahi yeri göğü yaradan Allah sbt değil partileri! Allah sizi kahretsin pis necis iki yüzlü alçaklar! bir de sütçü imam der durur bu bit yavruları!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar