bir ilişkinin olmazsa olmazı

orta düzeyde fikir ayrılıkları. düşünsenize la herşeyiniz aynı. aynı düşünüyosunuz zevkleriniz aynı. birinizin evet dediğine hiç sekmeden öbürünüz de evet diyo. yok la olmaz öle ilişki.
devamını gör...
beraberken eğlenebilmek. gerçekten bu çok önemli. kasmadan kendin gibi davranıp doyasıya gülebilmek. "şimdi bir şey derim bu yanlış anlar aman yanlış bir hareket yaparım farklı yorumlar" gibi endişeler taşımadan gülebilmek.
devamını gör...
kadın ve erkek, en başta olmazsa olmazı ki bu somut babında. diğer türlü sadakat gelir bana göre. sevgi, saygı... değişik bir bakış açısı sunacağım; iki insanın ilişkisi demek zaten bir gönül yolculuğudur ki bu yolda sevgi ya da saygı, ikisinden biri muhakkak olur. ilişkinin tarifi kek gibi, yumurtası, şekeri, yoğurdu, yağı olacak bir de aldığı kadar un. fırın önceden ısıtılacak, kimsenin gönlü yanmasın diye. arada bir bakılacak, altı üstü (geçmişi, sonrası) dengede olsun diye. aslında çok güzel bağlayacaktım da zihnim yorgun, kekledim sizi. buraya kadar okurken ne duymak istiyorduysanız, sizin cevabınız o'dur, benimkisi ise sadakat.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar