bir kadına verilebilecek en güzel hediye

öyle bir hediye yok kadınlar her zaman daha iyisi daha güzeli alınabileceğini düşündüğü için her erkeksin büyük düşün sözüyle senin erkeklik gururunu ayaklar altına alabilir.
devamını gör...
sadece kadınların doldurması gereken başlıktır. bir muamma olarak kadını çözemeyen erkeklere de böylece referans olmuş olur. bu defa ne almalıyım stresinden de bu vesile ile kurtulmuş olurlar...
devamını gör...
o kadın sizi sevmişse ve sizinleyse sadece, yapabileceğiniz şey onun yanında olmanız ve ona yakışanı yapmanızdır.
onu mahçup etmemenizdir. gülüşünüzü, sevginizi ve samimiyetinizden mahrum bırakmayın yeter.
devamını gör...
aslında sadece kadına değil de herkese verilen en güzel hediyeler herzaman en sade ve en içten olanıdır..mesela büyük bir çiçek yaptırmak yerine,bir çimenlikten kopardığın toprağı üzerinde birkaç papatya daha değerlidir..
mesela altın bir gerdanlık hediye etmek yerine , küçükken yaptığımız gibi otlardan taç yapıp vermek daha değerlidir..daha samimidir..
mesela buna kandillerde attığımız mesajları da ekleyebiliriz..uzun uzadıya , büyük ihtimalle kimsenin okumayacağı , okusa bile kopyala-yapıştır olduğu için fazlaca önem vermeyeceği bir mesaj yerine , "kandilin mübarek olsun x" şeklinde bir mesaj göndermek daha değerlidir gönderdiğiniz kişi için..hem bu sizin sadeliğinizi ve orjinalliğinizi de gösterir..

oh be içimde ukdeydi ne zamandır..bugüne nasipmiş.
devamını gör...
kadınlar geleceklerini garantide görmek için paranızın olduğunu bilmek isterler ama bunun yanında romantik, naif, düşünceli, aşk dolu ve zevkli olduğunuzu da yansıtmanızı beklerler. bu yüzden:

güllerin arasına saklanmış tektaş ya da beştaş pırlanta yüzük ve sertifikası,*
kırmızı kalın bir kurdelaya bağlanmış kırmızı bir spor araba,
tüm bunlara gücünüz yetmiyorsa, kendiniz için almaya kıyamayacağınız kadar pahalı ve sizin* harika zevkinizi yansıtan bir koku en ideal hediye seçenekleridir.

yani sözün özü: ideal hediye=para+zevk+aşk+cicili bicili sunumdur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar