sinemaya gittim. koltukta tek başıma sap gibi bekliyorum filmin saatinin gelmesini. o sırada koltuğun oraya bir kız geldi. kıza baktım, kız benim ona baktığımı gördü ve güldü.("kerize bak beni beğendi heralde" diye mi düşündü nedir anlamadım) sonra kız benim yanıma geldi. "pardon telefonumun şarjı bitti de sizin telefonunuzu kullanabilir miyim?" diye sordu. ben de "tabii ki" dedim verdim telefonu. bir süre sonra kız "teşekkür ederim ulaşamadım." diyerek geri verdi telefonu. orada ayrıldık. o gitti, ben de filmin saatini beklemeye devam ettim. film başladı, ben girdim salona, film devam ederken tanımadığım bir numaradan şöyle bir mesaj geldi: "merhaba, ben demin telefonunuzu kullanan kişiyim, tanışmak ister misiniz?". bir nevi iltifat tabii.
devamını gör...
puslu bir pazar sabahı istanbul'u gezdirmekle mükellef olduğum kanadalı kızdan duyduğum iltifat : your hands so beautiful !!

sonra farkettim de hakkaten kız gibi ellerim var iyi bir şey mi bilemiyorum.
devamını gör...
üniversitede iken karslı bir hanım bana afedersiniz, "kirpiklerin çok güzel," demisti. tabi verdim ağzının payını;
-"ya bırah allasen! az öteye git," *
gerçekten dalga geçiyor sanmıştım. cahillik, tecrübesizlik çok kötü bir şey. size kötü olan bir şeyi daha söyleyeyim. o da, geçmişte duymuş olduğunuz bir iltifatı, ikinci kez duyduğunuzda ilk defa duyuyormuș numarası yapmak... önceden duyduğunu söylesen sıkıntı, söylemesen riya! iki ucu çoklu değnek!
devamını gör...
kişiden kişiye değişebilen bir durumdur.

ben geçenlerde eşime ellerin ne güzel “yaba” gibi demiştim. aşırı mutlu oldu.
yani ne anladığınızla da ilgili aslında.
devamını gör...
ben sevdiğim bir adam için "a güzeller güzeli" demiştim. duymadan gitti. oysa ben çok severim feminen görülen sıfatları sevdiğim adama yakıştırmayı. benim sevdiğim adam güzeller güzeli olamaz mı?
devamını gör...
anneler diye demiyorum ilifatlarıyla insanın iq seviyesini bir anda düşürüp eblek eblek sırıtmasını sağlayabiliyorlar.

annesinin kuzusu

seni verene kurban olayım
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar