bir kadının en güçlü silahı

feministler veya onlara özenen hybridler zeka filan derlerse elimin tersiyle hadlerini bildiririm. erkekler büyük oranda zekadan kaçar akıllılarım. o yüzden size göre en güçlü silahınız zekanızsa bile hissettirmeyin- öyle değidir de hadi öyle diyelim- . bence bir çift memedir arkadaş...ben mesela hem sadece ben değil koskoca ahmet altan dahi bir çiftine vatan satıyor. şöyle güzel bir göğüs dekoltesinin- bak açılmış, ortada olanı demiyorum- önünde diz çöker, kulun kölenim arkadaş derim.

edit: bunu eksileyen zeki ama küçük memeli arkadaşları kınıyorum.
devamını gör...
bütün silahlara sahip olduğu bilgisine erse de hiçbirini kullanmama yüce gönüllülüğüdür.
devamını gör...
(bkz: gözyaşı)
kanmayınız abicim. kanmayınız.


edit: üsttekiyle aynı anda yazmış olmak ama onun tanımının üste gelmesiyle şanssızlığının kanıtlanmış olması.
devamını gör...
her şeyi ile kendisidir. kirpi gibidir. bir sürü dikeni var ve hangisi gerekiyorsa onu batırır.
devamını gör...
kesinlikle gözyaşıdır. ağlama konusunda zayıf olan kadınlar pek muzdariptir bu durumdan. çünkü gerçekten tutamadıkları için ağladıklarında da hep gözyaşlarını bir amaç için kullandığını sanırlar.
devamını gör...
kadın olmak başlı başına zaten bir silahtır da mesele onu kullanbilmekte.
devamını gör...
kendisidir. bir nuke, bir ti-en-ti, daynomayt...gibidir kadın.

bir yerlere bir şey yazmıştım. tekrarlamak gerekirse; kafası en rahat adam; kadınlara aynı anda hem yakın hem de uzak olabilen adamdır.

devamını gör...
bence ne göz yaşıdır, ne çenesi, ne dırdırı, ne de suskunluğu. ama ne olduğunu henüz bilemiyorum. bilince editlerim.
yanlız; silahlar çekildiği vakitlerde, kadının silahı ne kadar güçlü olursa olsun karşı tarafı yaralar. bu durumdan rahatsız olmayacaksa kadın kullansın o silahını tabi ama, aman neyse. *
devamını gör...
hissettirdiği o unutulmaz sevme duygusu. bunu erkeğe yeterince hissettirdiyse öbür boyu kullanabilir bu silahı.
devamını gör...
cinsiyetidir. kullanmasına gerek yoktur. sadece bu özelliğine kendini bırakmak için can atan milyonlarca erkek vardır.
devamını gör...
gerizekalılığıdır.

isteyen kızışsın. her istediği yere buz koyarım yani. sorun değil... ama önce okusun. buz kenarda hazır.
gerizekalılığıdır. çünkü kadının kullandığı silahlar bilmez ki yaralar erkeği. sevgili olsun, anne olsun, kardeş olsun... farketmez.
o an, duygularınızla oynamaya kalkar. o ay duygu sömürüsü yapar. hiç bir şey yapamazsa en aptalca ve hatta şahsımca en alçakça lafı söyler duygularımı ifade etmeyeyim mi

etme! öyle sen her ağzına geleni söylersen karşından da istemediğin şeyler duyarsın... ve evet, kadınlar ağzına geleni söyler evinin, ailesinin içinde. dışarıda edeb abidesi bilinen insan ev içinde bambaşka bi yırtıcı yaratık haline dönüşür. sizi parçalar parçalar. en son bi de zayıfmışçasına tavır takınıp suçu da size yıkar. budur silahı. zayıflığını kullanır, acizliğini kullanır, yer olur kadınlığını kullanır, yer olur başka şeyler kullanır.
ha aptal erkek bunlara kanar, üstüne sünger çeker akıllı pardon daha doğrusu sevdiğine kıyamayan erkekte üzülmesin diye sünger çeker. hatta tamam sen haklısın bile der o erkek. yeter ki o üzülmesindir. haklı olsundur. zarar görülecek olsa da onun dediği olsundur ne çıkar?

kadın sanar ki istediğimi elde ettim. eder... ama kaybeder! neyi? gün geçtikçe milim milim o alttan almaya sebep sevgiyi, karşılıklı saygıyı, aradaki edeb bağını kaybeder. bambaşka böyle laçka, münasebetsiz bir bağa dönüşür aradaki ilişki... ve tekrar ediyorum bu tanımdan ben ne bir anayı ayırırım ne bir kız kardeşi ne eşi ne sevgiliyi...

ha, elbette vardır böyle kaideyi bozamayan istisnalar. edeb timsali, derler ya hani : osmanlı hanımefendisi! bunu deyince milletin aklına fransız özentisi kokonalar geliyor ona da yanıyorum... neyse ayrı mesele.

sözün özü... kadının silahı salaklığıdır. tüm gerizekalılığıyla sarılır o kadınsı silahlarına. zayıflıklarına, üstün çıkma hırsına ve hep yenik düşer ataerkil yapı içinde pohpohlanarak büyütülürken onun faydası niyetine kısıtlanmışlığının acısını fırsat bulduğu tüm erkeklerden çıkartma hissiyatına.

tüm kadınlar gerizekalı mıdır? hayır elbette. lakin tüm kadınların zaman zaman gerizekalılığı tutar.

işte rabbimin de ne güzel hikmetidir. benim de o ara 11 kadın arasında büyümüşlüğümden edinmiş olduğum çirkefliğim tutar (3 teyze,3 hala, 1 osmanlı hanımefendisi anneanne, 1 osmanlı hanımefendisi yenge, 1 çirkef büyük hala (babamın halası, 1 anne, 1 mümkün olduğunca benmerkezcil kızkardeş)

o çirkeflik tuttuğunda da o gerizekalılıklarını tüm kadınlar yutar.
üzülüyor muyum işin sonunda ? evet... ama kadın milletinin bu aptallığını bastırmazsan astarını isteye isteye hal bırakmıyorlar insanda birader.

ahada bu entry yüzyılın en kötülenen entrysi olsun umurum değil... hep dedim hep diyorum, bu mesele akıl meselesi değil. isterse ıq olsun 1500.. fıtrat meselesi. böyle yaradılmışlar. yapacak birşey yok. canları sıkıldı mı tutuyor gerizekalılıkları... ha bunu bu kadar net bi dille yazdıran şey ne ? fıtratları bu bile olsa artık kendilerine dayanamıyor ve hazzedemiyor oluşum.

bunu bu kadar açık ve net ifadelerle yazabilmek için ise artık bu kadın milletinden illallah demek gerekiyor, na benim gibi... ben dedim. sizin de demeniz için bunca derdi çekmenize gerek yok. demem o ki o kadar da alttan almayın.... bi de bu yazıyı okuyup ta gazlanmayın. haklı oldukları yerler de oluyor bazen. ayırd etmeye çalışın. ama baktınız gerizekalıca konuşuyor. he demeseniz de duvar muamelesi yapın 3-5 güne susar nasılsa. bi de sizi yaktığı yaraladığı konu hakkında bir söz vs... beklemeyin, bu beklentiyle sinir anında konuyu açmayın. o kendini hala haklı görüyor olacaktır ve büyük kavgalar edeceksiniz. kendisine haksızlığını ispat etmeye çabalarsanız bu en en basit incir çekirdeğini dahi doldurmayacak bir konu için minimum 2 yılınızı alır. bırakın yaranız kabuk bağlasın, kabuk atar, deri tekrar tutar... mevzuyu canlandırıp yara iyileşmeden üzerine bi bıçak daha saplattırtmayın bu andavallı aptallara... onlar bu aptallıkları içinde mutlular. ve siz, erkek milleti , işte bu gerizekalılar gibi duygu sömürüsü yapamadığınız için odun, takoz gibi laflarla anılmaya devam edeceksınız. ve bence siz hakkaten odunluk yapın en azından zaten duyacağınız lafı hak edin... ciddiyim.
devamını gör...
bazen hiç kabullenemesem de kararlarını çook saçma bulsam da tüm bunların arkasındaki duygusallıkları sanırım olay.
devamını gör...
silahın tesiri muhataba göre değişir.
kimisi tatlı dile kanar.
kimisi bir göz kırpışına.
kimisi bir nazar ile vurur, devrilirsiniz.
kimisi her haliyle etrafınızda dönse de vuramaz sizi hiç bir hali; belki de takvanızdan.
elhasıl, erkeğe göre değişir. erkeğin zaafı belirler bu silahı.
ama bu silahların ucu hep şehvete dayanır ve bu yüzdendir dualarda;
Allahümme ecirna min şerrinnisa
Allahümme ecirna min belainnisa
Allahümme ecirna min fitnetinnisa

denmiştir.devamını gör...
etrafta bu kadar korkak olunca bir silaha gerek yok zannımca: aha höt dedim hepinize!
devamını gör...
bir kere başlık sakıncalı. kadınların anti-militarist kimlikleri göz ardı edilmiş. bir kadının silahla falan ne işi olur. ama ille de bir silah söylenecekse boncuk atan tabanca olabilir.
devamını gör...
bekarsa, annesidir; evli ise, eşidir; çocuğu var ise, kendisidir; ölmüş ise, amelidir.

edit: ekleme
devamını gör...
karşısındaki rakip normal bir kadın ya da normal bir erkekse zekasıdır. abazan erkeklere karşı en büyük silahının ne olduğunu yazmama gerek yok ancak o silahı da kullanabilmesi için az da olsa zekaya ihtiyacı vardır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar