bir kadınla normal arkadaşlığın imkansızlığı

imkansız diye bir şey yoktur. ilkokul 1. sınıftan beri erkek arkadaşım var sözlük. hala da arkadaşımdır, aramızda hiç bir şey geçmedi. biraz bakmakla alakalı bir durum olsa gerek. şeytana uymayın.
devamını gör...
uzun uzun anlatırdım burada da hatun aksam ağzıma eder diye yazamıyorum.

kişiye gore değişir bu durum. imkazsiz demişler ama sözlükte muhabbet ettiğim ve karşılıklı saygılı muhabbetimin oldugu kızlar var. uckuruna sahip olamıyor isen konuşma ulan sen ayı. ayrıca acik giyiniyorlar diye taciz eden de sen misin?
devamını gör...
imkansız demek belki doğru değildir ama, bir kadınla bir erkeğin normal arkadaş olması ne kadar normal? asıl sorun bu.
tanıdık olabilir, bir selam üç beş kelam edilebilecek birisi olabilir, zor durumda yardımına koşacak yürekte birisi olabilir tamam. ama her gün mesajlaşma, gecelere kadar sohbetler felan. bu normal bir durum değil.
'ama ben bir şey hissetmiyorum ki' gibi bir düşünce de kabul edilebilir değil. çünkü böyle bir durumda hissetmemek de normal değil. hadi normal olsun, hayatın bir akışı vardır, hayatında birisi olduğunu düşünsene. kıskanır, kıskanmıyorum diyorsa yalandır. yalan değilse artık çoktan kaybetmişizdir o arkadaşı.
yani islami sınırlar bellidir. cumhuriyet sonrası aşılanan fikirleri islama empoze etmeye çalışmayalım.
yok efendim ben hissetmiyorsam o da hissetmeyecek. yahu hadi oradan derler adama.

( #1266898 )

(bkz: kadınla erkek sadece yakın arkadaş olabilir ve öyle kalabilir mi *comün)
devamını gör...
ekşide şöyle bir şey okumuştum.
arkadaşınız olan bir erkekle evinizde film izliyorsunuz
o sizi öptüğün de tepkiniz ne olur bağırır çağırır evinizden kovarsınız
peki siz onu öptüğünüz de ne olur
konu kapanmıştır.


bu verdiğim örrnek size gelmez muhtemelen ama.
devamını gör...
bir kadın ile normal arkadaşlıktan daha ötesi bir çok kadın ile normal arkadaşlığının olmasıdır. düşünsenize birinden hoşlanıyorsunuz kıza aracı erkek göndermek yerine bu hanım arkadaşlarından birini gönderiyorsunuz. çok avantajları vardır yani. hem belki güzel arkadaşları vardır bir kaç tane böyle olunca şansınız çok olur.
devamını gör...
arkadaşlık bağı kuramayanların uydurduğu bir önermedir. candırlar hep varolsunlar, iyi günde kötü günde. bütün hepsine burdan saygılar sevgiler. seviyorum kızlar sizi ama normal olarak yanlış anlamayın. *
devamını gör...
yaaaa ama benim hemen gönlüm kayiyor dusuncesindeki erkek deyişi gibi duruyor. her iki taraf da sınırları ıyi cizer mesafe korur davranislari uygun sergilerse o arkadaslik yürür. ha yok biri digerine yavsiyacaksa girmesin o topa.
devamını gör...
gene bi gün bi kadinla arkadaş olmuştum. atlayıvmışım üstüne, skor yaptım mı acaba diye korkmadım değil. hayır yani böyle bir dünyaya küçük erşankuneriler getirmek istemiyorum. nalum devir kötü kendimden biliyorum.
devamını gör...
imkansızlik sözü de çok kesin ve salakça bir ifadedir, fakat;
bu sadece erkeğin kadınla arkadaşlığı meselesi değil iki taraf için de bu böyle, aga kimya buna sürekli olarak zaten izin vermez. bu demek değildir arkadaşım olmayan her kadın potansiyel sekstir. bir kısım salağın karıştırdığı nokta burası. karşı cinsi arkadaş olarak göremeyen elemanın tek derdi bu mu yani. senin zihniyet asıl çürümüş. çevremde o kadar çok birbirini kütürdeten sözde yakın arkadaş var ki ve bunlara, kadın ile erkek hemcinsi gibi arkadaş olamaz dediğin zaman sana komik şekilde şarlayan tipler. o zaman niye arkadasini yiyon lan mütemadiyen! tam kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama insan sadece yakın akrabasına karşı cinsel çekim hissetmiyor anne kardeş gibi. iki cinsin birbirini çeken hormon burada aktive olmuyor.

onun dışında teletabiligi sevmem, gözüne hoş gelen hoşuna giden bir fıssssstıkh ile karşı çins içinse, gözüne hoş gelen beyaz atlı prens ile arkadaşlığın ne kadar devam edebilir. imkanlar müsait olduğu anda " ehe ben sana çekim duyyom gı" diyeceksin yahut bir anda sözde arkadaşlığı keseceksin çünkü yaratılışın böyle goddamn it!
devamını gör...
insanların kan bağı olmayan birine kardeş gözüyle bakmaları, kendi kardeşlerinden ayırmaması neden imkansız olsun ki?
bu düşüncedir. ve sizin elinizdedir. sizin karşınızdakine nasıl baktığınıza bağlıdır.
kendinize gelin efendiler tabii ki mümkündür böyle bir şey.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar