bir kangal sucuğu ısıra ısıra yemek

şişman fetişlerinden biridir. ama illaki şişman olmak şart değildir, bu bir fantazi, bir arzudur. bakkalın tezgahına dalıp ne var ne yoksa dişlemek, bir kalıp beyaz peyniri armut gibi ısırarak yemenin tadı alınınca, çatak kaşık takımları uygun fiyatla http://sahibinden.com üzerinden satılır. yaşasın barbar yaşam formu.
devamını gör...
aşırı sinir halinde yapılabilcek eylemdir. sonrası Allah kerimdir.

(bkz:yanayım yanayım ateşlerde yanayım )
devamını gör...
bir gün çok param olursa yapacağım eylem. hatta yerken rahmetli erol taş gibi kahkalar atmayı planlıyorum.

bir kangalı boynuma, birer tanesini koluma takıp öyle yiycem.

bir diğer hayalim de tam bir döneri alıp evde kesip kesip yemek!
devamını gör...
“iyi ya, fakir hayalleri olan tek ben değilmişim...”
devamını gör...
bakın tekrar söylüyorum bu çocukluk hayalim o tam döneri ben dişlemek istiyorum! kibarca kesemicem. ayrıca sen kangalı yerken erol taş gibi bende karşında oitbul gibi o dönerü dişlicem.. verdim favını masa arkadaşım
devamını gör...
ben bu fanteziyi gerçekleştirdim.
ortaokulun başları, ailede pek para yok, sucuk da eve nadiren giren girdiğinde ise karne ile sınırlı miktarda tüketilip bir ay korunan bir ürün.
neyse bir gün aile gitmiş bir yerlere biz de kız kardeşle beraber kalmışız. biriktirdiğim para ile kafaya koydum gidip alacam sucuk. ama fantezi bi tam kangal yemek ya, kardeşe vermemek de olmaz 2 kangal aldım. tabi 7 yaşında çocuğun bi kangal sucuğu yemesi mümkün olmadı, bizimkiler eve gelince bu sucukları görürse de sağlam azar yeriz diye bitirmemiz de şart. o gün 1-2 saat içerisinde 1,5 kangaldan fazla çiğ sucuk yedim. bağırsaklarımda kurt çiftliği var hala.
devamını gör...
bir damacana suyu ağza bağlamayla sonlanacak -sonradan zengin olma- fakir eylemidir.

ben on tanesini falan kollarıma bilezik gibi takmayı yeğlerim. daha zengin ve daha sonradan görme gözükürüm çünküm
devamını gör...
bu eşik midyeci ahmet adlı sesi ile görüntüsü birbirini tutmayan ilginç char'ın bir tam kokoreçi ısıra ısıra yemesiyle yerle yeksan olmuştur. artık herhangi bir yemeği ağzınıza bütünüyle soksanız da gündem olamazsınız. canlı hayvan falan ısırmanız lazım.

+18*

devamını gör...
üniversite anılarımı depreştiren başlık..

üniversitede öğrenciyken 2 kişi bir evde kalıyoruz. arkadaşın babası ,memleketlerinde kendi başına sucuk falan yapıyor bize gönderiyor. arkadaşın da odasında deep freeze almışlar,o sebeple stoklu gönderiyorlar, deep freeze ağzına kadar el yapımı sucuk dolu.

makarnalı sucuk, bezelyeli sucuk, fasulyeli sucuk gibi yemekler yapsak da bitmiyor sucuk. böyle bir öğrenci evi ,böyle bir öğrencilik yok, bazen paramız bitiyor yemek vs alamıyoruz,ama sucuk yiyebiliyoruz.

sucuğu ısıra ısıra yemenin tadını keyfini asla unutamam..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar