bir kızdan ayrılmanın yolları

sürekli ' seni seviyorum ' diyebilirsiniz eğer kız biraz zekiyse '' çok mal haramsız çok söz yalansız olmaz '' atasözü aklına gelir ve sizi terk eder ...
devamını gör...
kızın mesajlarını gecikmeli olarak cevaplamak bile bir kızı delirtmeye yeter. bir müddet bunu uygulayın, sonra eskiye göre daha az mesaj atın, bunların yanı sıra, tlf'lerine olabildiğince cevap vermeyin ve siz de onu pek sık aramayın. bunun akabinde siz ondan değil kız sizden ayrılmanın yollarını arayacaktır.
devamını gör...
ergen gibi kendinden soğutmaya çalışmadan, adam gibi söylemek. açık açık oturup konuşmak. bir de mümkünse mesaj yoluyla olmamalı.
devamını gör...
onu 2 kızla aldatın. gözünün önünde kızlarla kakara kikiri muhabbet edip gülüşün. yolda kızların beline sarılıp yürüyün. partneriniz bunu anlayışla karşılayıp mesajı alacak, sessiz sedasız sizin peşinizi bırakacaktır. tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı.
devamını gör...
karşısında kürdanla dişinizi karıştırın ve işiniz bitince kürdanı iki parmak hareketiyle kızın üzerine doğru atın. akabinde gevrek gevrek gülün. kız sizin espri çıtanıza erişemeyeceği için gözünüz aydın. an itibariyle yalnızlığın tadını çıkarın.
devamını gör...
aşırı üstüne düşmek. o olmadıysa gereksiz kıskançlık. o sana mı baktı bu ne yazmış bu niye böyle gibi aptal sorularla da hepten cılkını çıkarırsanız hepten hızlı olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar