bir kızın sizden hoşlandığını anlamak

çeşitli tepkiler verebilirler elbet. saçıyla oynama meşhur. saçıyla oynarsa hoşlanıyormuş diyorlar. bende genelde dudaklarını ısırıyorlardı. çok karşılaştım önceden.
devamını gör...
imkansıza yakındır. mesela ben birinden hoşlandığımda onun beni göremeyeceği ücra bir köşeden izlemeyi tercih ediyordum. karşılaştığımızda da kaşlarım çatılıyordu bir anda. bedenim bu duyguya o kadar yabani ki, hoşlantıyı nefret olarak dışarıya aktarıyor.
devamını gör...
bu konuda bu sözlükte fikrini en son beyan edecek kişinin kurt binici olduğunu düşünüyorum... *

yav arkadaş sen 200'den fazla evlilik görüşmesi yap ama seni kimin beğenmediğini anlama...

olacak iş mi?
devamını gör...
ardından "acaba bu nasıl bir manyak çıkacak" sorularını kendime sorduğum bir kaç günlük zaman diliminin başlaması demek oluyor benim için. skala geniş tabi. çeşit çok. coğrafya coğrafya değil ki açık hava tımarhanesi mübarek.
devamını gör...
aklıma geldi de başında türbanı falan varsa saçıyla nasıl oynayacak değil mi ? şimdi bu şallılar saçıyla oynama yerine ne yapıyor ? iki elini birden kaldırıp şalın alın kısmını falan mı düzeltiyor ? ya merak ettim bak .
devamını gör...
şalıyla oynarsa, normalde “ahmet sen espiri yapma” denilecek seviyedeki espirilerle gülüyorsa, x şarkıcıyı sever misin, şu film ve dizilerle aran nasıl vs vs diye sorular soruyorsa sizden hoşlanıyordur.
devamını gör...
(bkz: anlayamazsınız)
yani ben etrafımda hangi kız kimden hoşlanıyor anlıyorum hatta bu konuda çok istikrarlıyım ama benden hoşlananları anlayamıyorum acaba benden hoşlanan mı yok diye düşündüm şimdi birden.
devamını gör...
onu göremeyeceğimi düşündüğü ücra bir köşeden beni izliyorsa, karşılaştığımızda da kaşlarını bir anda çatıyorsa tamamdır. bu duyguya yabani olduğunu düşündüğüm için, hoşlantıyı nefret olarak dışa vuruyor. *
devamını gör...
karşınızda bir kezban var ise bunu anlamak için kabir meleği filan olmak lazım ki şu şartlarda bu biraz zor.

kezbanlar kanını emmek ve hoşlanmak eylemlerini genelde benzer hareketler ile gerçekleştirdikleri için ortaya çıkar bu zorluk.
devamını gör...
en yakın arkadaşıyla yakın olun o da zaten çenesi düşüğün tekidir hemen ağzınızı arar siz de anlarsınız.
devamını gör...
genelde bunu anladığınız anda kız birden gözünüzde değersizleşir.
bu yüzden kadınlar belli etmezler, aksine kaşlarını çatar, en ufak hareketinizde uff slk yaparlar.
neden değersizleşir, çünkü sizi beğendiğine göre etrafınızdaki biridir, o zamana kadar siz onu beğenmediğiniz halde o sizi beğenmişse beğenilecek bir tarafı yok demektir.
devamını gör...
kıza göre değişir. kimisi her şeyini ortaya koyar belli etmek için, kimi de saklamak için yapar aynı şeyi. anlamayan ilkini de anlamayabiliyor.
devamını gör...
erkekseniz nefes alıp almadığınıza bakın.

nefes alıyorsanız sizden hoşlanıyor olabilir.

olmayabilir de!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar