bir milyon dolara satılan patates fotoğrafı

bir milyon dolardan fazla alıcı şu şekilde olabilir. telif cezası ödememek için basın sahipli fotoğrafları satın alır. farzı misal on dolardan satar fotoğrafçı. bir çok kişi de satın alır. bunun gibi bir şey olabilir.
devamını gör...
zengin olmak cidden farklı bir şey, parayı nereye-nasıl harcayacağını şaşırıyor sanırım insanlar. şimdi bende de hesabını bilmediğim miktarda para olsa, ben de belki böyle saçma sapan işler yapardım. gerçekten garip işler, bir fotoğraf çekiyorsun ve bir anda sende de hatrı sayılır bir miktar para oluyor. geçenlerde boş bir çerçeve, yarım bardak bir su, saçma sapan bir resim bir dünya paraya satılmıştı.

bu patatesi alan adam, o paraya tonlarca patates alıp, açlık çeken insanlara dağıtabilirdi. umarım böyle şeyler de yapan biridir.
devamını gör...
--- alıntı ---

fotoğrafçının stüdyosundaki yetkililer tarafından petapixel’e yapılan açıklamaya göre abosch patateslere özel bir ilgi duyuyor.

--- alıntı ---

haberin bu kısmına çok takıldım hatta bu yüzden kahvaltı bile yapamadım. benim de neye özel ilgi duyduğumu bulmam lazım. bu işlerde çok para var aga.
devamını gör...
patatesin kendisi o kadar etmezken işte insanları sanat adı altında nasıl ayakta uyuttuklarının somut delilidir.
ulan hatta fotoğraf yani sanat falan da yok bi dakka yeni uyandım şimdi.
patates kızartması neyinize yetmiyordu?
devamını gör...
insanlar şaşırmış dediğim olay.
bunu çirkin, yamru yumru ve pis pattis fotoğrafını alanlar 2500 tl etmeyen ama keriz avlayan kitabı da alırlar. net.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar