bir taciz ürünü olarak korna

sesinin hemen ardından akla ilk olarak kornaya basan o elleri dünyaya getiren anne geliverir akıllara, terbiyesizliğin daniskaları yapılır bu ürünle.

trafik holiganı: daaaaaaaaaaa.....tt
kız: anana daaaaaa.t
devamını gör...
sabırsız yurdum şöförlerimizin ki bu kişiler kesinlikle arabaya bindikleri andan itibaren diğer herkesi insan dışı varlık olarak görmekteler alışkanlık haline getirdikleri gürültülü davranış biçimi
devamını gör...
dolmuş şoferlerine yakışan eylem. korna çalmayan dolmuş şoferi hayal etsenize ne kadar iğrenç bir ülke olur. tek dişi kalmış canavar mı olmak istiyorsunuz? gelsin sizi sopa ile mi taciz etsin, küfür mü etsin ananıza soruyorum? medeni bir insan gibi kornayı ittiriyor siz ise taciz ürünü diyerek meslekleri aşağılıyorsunuz. insanların ekmek parasını aşağılıyorsunuz. lanet olsun!
devamını gör...
yaklaşık yarım saat önce bir sokak kedisinin maruz kaldığı iğrenç sesli alet.

kedi, arabanın ön camıyla kaportasının birleştiği noktada huzurlu dakikalar geçirirken arabanın sahibi gelip arabayı çalıştırdı. korna çaldı, kedinin umrunda değil. hafif geri gitti, kedinin taktığı yok. üç-dört kez art arda kornaya bastı. kedi kafasını döndürüp adama bakmaya tenezzül etmedi. en son adam kapıyı açtı, tam kediye doğru yönelecekken kedi: "lan olum bi rahat vermedin bi defol git başımdan" dercesine, zıplayıp kaldırıma oturdu. adama baka baka kulağını, bacağını falan yaladı.
devamını gör...
korna yayaların birbiriyle konuşma şeklidir sürücüler için. küfür de edebilirsiniz taciz de. selam da verebilirsiniz teşekkür de edebilirsiniz.
devamını gör...
saçma sapan hareketlerde bulunan , sinyal vermeden dönüş yapan , aniden frene basan sürücülere genellikle korna çalarım. hatta yanlarından geçerken yüzlerine tip tip bakarım. bu bakış sebebiyle ne zaman dayak yiyeceğimi de merak etmiyor değilim

yayalara korna çalmayı saygısızlık olarak görüyorum ancak bazen gerek oluyor. mesela geçen gün teyzemi evinden aldıktan snra siteden çıkarken kadının teki yol ortasında kulaklığı takmış yürüyordu. bu tarz durumlarda o insana yaklaşırım ve motor sesini duymasını beklerim. zaten bizim araba dizel motor olduğundan traktör gibi çalışıyor. neyse bu ablamız kulaklığın vermiş olduğu sağırlıkla duymadı. ben de mecbur kornaya bastım. sağ olsun babam arabaya tok sesli bir korna taktırdığı için kornamız adamın böğründe çalar. kornaya basınca kadın neye uğradığını şaşırdı tabi. * ama hak ettin ablacım hak ettin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar