bir tek sen gelmedin

#yaşam  #müzik 

bir flört şarkısı.

sözler;

yol aldık, beraber rüzgarla.
bir tek benim adım kaldı.
güzel bir gün bekledim, bu gün için
onu da bana sen çok gördün.

geriye döndüm, olduğum yerde.
sular bile döndü geriye.
mutlu olduğum günlerde oldu
o zaman yanımda sen vardın.

bir tek sen gelmedin yanıma neden?
yoksa beni hiç mi sevmedin!

affetmesen de fark etmez.
ben çoktan affettim seni,
benimki bir beklenti değil.
gökyüzü mavidir değişmez.

dinleyin ; http://kisalt.be/po4baw

devamını gör...
dün başıma gelen laf. vassaf grubunda konuşuldu, gööya okula 5 - 6 kişi gidecekti, ben tabi büyük ihtimal giderim ama belli de olmaz demiştim, nomıssızlar tam tamına 13 (on üç) kişilermiş ve ders işlenmiş. bu da böyle bir kazığımdır.....
devamını gör...
herkesin yanina geldigi fakat bekledigi kisinin gelmemesi uzerine magdur kisinin bekledigi kisiye sitem icerikli mesaji.
devamını gör...
sadece ve sadece bekleyen kişi söylemi. şöyle cam kenarında uzaklara bakarak içlenme eşliğinde beklediği için hayatını erteleyen ya da gelseydi yaşayacağı hayatı düşleyen kişiyi çağrıştırıyor. sen gitseydin ve ben geldim deseydin reddetseydi şu belirsizlikten daha iyidir.
devamını gör...
gelmez efendim gelmez. beklersiniz gelmez, ümidi kesip köşeye çekilirsiniz gelmez, yaz kışa döner, mevsimler birbirini kovalar gelmez. ne beklediğinizi kimi beklediğinizi unutursunuz. sonra ki aşama için geçti istemem gelmeni yokluğunda buldum seni...
devamını gör...
başlığını görür görmez "bir tek sen gelmedin yanıma neden? yoksa beni hiç mi sevmedin?" diye mırıldanmaktan kendinizi alıkoyamadığınız flört şarkısı. hücum kayıtlar isimli albümlerinde yer alır.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar