bir ülkücü olmaktan gurur ve onur duyuyorum

içi boş gurur ve gereksiz onurdur.

bu tipler genelde ülkücüğü ülkü ocaklarında öğrenen tiplerdir.muhtemelen lise de yada ünviersite de, böyle gömleğin 3 düğmesi açık siyah ayakkabı ve eminönü gözlük takan bi reisin kanatları altında mezun olurlar.şehit cenazeleri onların için ciddi fırsattır,basılan her karakol sıkı seçim malzemesidir,şehtin her kanı onlar için artacak en kötü ihtimal ile bir oy demektir.

böyle meydanlarda bağırırlar hani .. ''apo ananı bilmem ne yapcaz'' , ''kahrolsun pkk'' , ''pkk şaşırma sabrımızı taşırma'' kehkeh diyorum ben bu sloganlara.lan adama sormazlar mı abudllah öcalanı imraliya kim gönderdi,dedem mi gönderdi.bak sen bilmiyorsan ben sana söyliyeyim dsp-mhp-ve anap koalisyonu gönderdi yani gönderenlerin bir tanesi de devlet bahçeli.hani ne oldu da o zaman istifa edip yada şimdi bağırdığı kadar bağıramadı.meydanlarda ''cesaretin varsa hadi asda göreyim'' diyerek ip atmak la , başbakana göndermeler yapmakla bu işler olmuyor.yüreği olan genel başkanına hesap http://sorar.sağa sola çamur atmaz.

Allah ın yasak ettiği ırkçılık ile besleniyor insanları kutupsallaştırıyorsunuz.

ne mutlu müslümanım diyene !*
devamını gör...
bir ideolojiye mensubiyetin yüceltilmesi.

her insan sahip olduğu fikirle-inanışla övünç duyar.

bütün mesele fikirleri kuvveden fiile çıkarırken karşıt fikirlere, sahiplerine saygı duymak; onların felaketi üstünde iktidar hevesi olmamaktır.
devamını gör...
bir mübalağa cümlesi gibi dursa da meseleyi particilik ve ocakçılık mefhumları üzerinden değerlendirmek gerekir.

ocakçılık farklı particilik farklı bir şey. tabi ki mhp seçmeninin hepsi ülkücüdür. ama her ülkücü mhpli değildir.

müslüman ve türk kavramları bu onur ve gurura tek sebeptir.

ayrıca neden dalga geçiliyor anlamıyorum. kutuplaşma olmasın deyip bu adamlar ile dalga geçmek korkudan türemiş bir kara mizahın ürünü olsa gerek.
devamını gör...
öyle ilkokul seviyesindeki zekayla yarı kürtçe yarı türkçe bayram mesajı yazıp, beah annamadunuz deülmü diyen adam ülkücüyse ülkücüyüm diyenin onur değil utanç duyması gerekir. siz ilk önce ne olduğunuzu bir belirleyin. kafatasçı mısınız, milliyetçi mi, müslüman mı, ne ne ne?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar