egomuzu tatmin etmemiz lazım neticede. annenin çocuğuna, şairin şiirine harcadığı emek ne içinse yazarın tanımına harcadığı emek de onun için. bunu aşınca zaten mecnun olunuyor. mecnunun da ne işi olsun burada. gider leylasının peşinde olur.
devamını gör...
ben nitelikli bir başlıkta ciddi ve seviyeli fikir paylaşımı için buradayım ya da sözlüklerdeyim. artı oy peşinde değilim. öyle olsam oy alabilir duruma gelirim. şu an oy alamıyormuşum . bana balık verme balık tutmayı öğret misali , yazın arkadaşlar eleştirin. öyle olmaz böyle olur deyin. bunu da başlık altında dönen münazarada yapın. düzgün şekilde ifade edildikten sonra sahibine küfür de edecek olsam ben dinlerim. yalnız kendi düşünceniz olsun falan şunu dedi değil, sen ne düşünüyorsun olay bu.
devamını gör...
çok alakasız bi husus..yazdığımı kendim begenmediysem hiçbir önemi olmuyor aldığım artının..bi de ne biliiim ya..hiç artı almasam da olur sanki..yani bugünlerde öyle hissediyorum...kendi kendime oynar gibiyim..
devamını gör...
ıki eglenmeye ve olursa soyle kaliteli tartismaya gelen icin zerre kiymetli olmayan hadise. kimseye ispatlamak derdinde degilim ama ozellikle neden eksi verildigi konusu beni daha cok ilgilendiriyor.
devamını gör...
bence artı oydan ziyade hepimiz yazdıklarımizin okunmasını istiyoruz. hiç oy almadigimiz vakit daha kötü mesela, o zaman ha worde yazmissin ha sözlüğe hiçbir farkı kalmıyor. alınan oy da senin tanımını birilerinin okuduğunu belirtiyor. tabii ki artı oy almak insanı mutlu ediyor; hakeza anlamsız yere eksi oy almakta uzuyor.
devamını gör...
şimdi artı oy için burada olmadığımı açıklamak isterdim lakin beş artıdan aşağısına bunu yapamıyorum. o yüzden usulca bu tanımı artıla sevgili sözlükçü.
devamını gör...
herkes kendi adına konuşursa sevinirim sizin aksinize ben eksi oy için buradayım. artıyı ite köpee herkese veriyorlar oysa eksi öyle mi? almak için emek lazım, zeka lazım, iğnelemek lazım, pislik yapman lazım neme lazım he? boş yapmayın eksimi verin. bi dakka ya aklıma geldi yine: sizin bana oy verecek kadar çapınız var mıydı ki? vermeyin hiçbir şey ya dengim değilsiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar