tercih meselesidir.

gidip samimi olmuyordur belki ama şahsım adına hoşuma gitmeyen şeylerdendir. dikkat edilmesi gerekir.
devamını gör...
tercih meselesi degildir, tesaduf meselesidir, sadece o gun oyle denk gelmistir. dont panic!
devamını gör...
mühendislik ve veteriner fakültesi gibi bir yerde öğrenci olabilir. yolcu da olabilir. otobanda bağırıp " duruuuun lütfeeeen, inceeeem ben" diyecek değildir. büyük ihtimal mecburiyetten böyle bir durumdandır. tabi erkek sanat lisesinden mezun değilse. *
devamını gör...
arz talep eğrisinde x ------- y arasında ki bağıntı kaybolur. arz talebe doğru sola kayar. bu süreçte y kendini hint kumaşı zannederek bulutların üzerinden lirik şiirlerle dolanmaya başlar. ne zaman bulunulan ortamda y adeti artar işte o zaman y'nin gerçek değeri hayat standardı ortalamasına geriler ve bu süreçte aslında bende normalmişim diyen y bunalıma girer. bunalıma girdiği anlaşılmadığı zamanda saçlarını boyatır - fazla fazla çikolata yer - lirik şiirlerini okur kaybolur kendi yalnızlığında . o yüzden az da olsa çokta olsa özünde kal denilesi kızdır aslında.
devamını gör...
çok yaşadım ben bunu bir müddet. o zamanlar bir erkeğin bir kadın ile gerçekten arkadaş olabileceğini sanırdım. erkeklerle daha iyi anlaştığımı düşünür, onlarla arkadaş olurdum.

yanıldığımı anlamam için tüm "kardeşim, abim, panpam, panpişim" dediğim adamların bir müddet sonra beni sevdiğini itiraf etmesine gerekti. zorladım hep, "ya karaktersizmiş, her erkek böyle deel dur ben şunlan arkaaş olayım, hem sevgilisi var bana asılmaz" diyerek ama ama bir noktada isviçreli bilim adamlarının "bir erkek, çekim almadığı hiçbir kadınla ilgilenmez" kanısına hak verdim.
devamını gör...
rahatsız edilmemek için bir sevgilisi olduğunu açık etmeyi gerektirir.
devamını gör...
erkekleri tanıyorsa ve arkadaşıysa bunu sorun etmeyen kızdır.
erkekleri tanıyorsa ve akrabasıysa bunu hiç sorun etmeyen kızdır
erkekleri tanımıyorsa bizi hiç enterese etmeyen kızdır.

anladık ateşle barut yanyana durmaz da herkes de bir pislik değil. gayet akıllı usulu oturup muhabbet edip, ders çalışan ya da ne amaçla toplanmışlarsa artık sadece o amacı gerçekleştiren erkekler ve kız da olabilir.

ayrıca birden fazla erkeğin ortamı derken ortam önemlidir,durmak derken süre önemlidir. kalkıp da kahveye gidip okey oynayan bir kızdan bahsedeceksek durum değişir. benim aklıma ilk gelen öğrenci,akraba yahut arkadaş oldu.
devamını gör...
muayene ve teşhis için önce hastayı görmek lazım gelen durumdur. amaç/araç/ortam gibi unsurlar önemlidir.,

devamını gör...
maç müsabakalarını dinlemek, gazetenin son sayfasına bakmak, lan'lı lun'lu konuşmak, bıyık bırakmak, en sonunda erkekler tuvaletine girecekken cinsiyetini hatırlayıp kızlar tuvaletine yönelmek *:)))*
devamını gör...
en tehlikelisi birden fazla erkeğin olduğu ortamda 2 (iki) kız olmaktır. bir diğeri saçını başını yolabilir, öbürünün.
devamını gör...
mühendisliktir orası.belli bir süre sonra ortamdaki herkes gibi olmaktır.
devamını gör...
sanayide çalışan kız olma olasılığı vardır. yıllardır sabah 8 akşam 6 2'si patron olmak üzere 10 erkekle çalışır. ilk başlarda çekimser kalmıştır,sıkılmıştır. geçen yılların ardından iyice ortama alışmış cinsel kimliğini arar olmuştur. yanında küfürlü konuşmalar,el kol şakaları yapılmazmış.girdiği bir iki tartışma ile asabiyetini gösterince erkek cinsi tarafındanda kabul görmüştür.topluca gidilen pikniklerde ortada sıçan oynarken hızlı top atışlarının hedefi ve oyundan ilk çıkan kişi olmuştur.işyerinden hiç kız arkadaşı olmayan kişidir.
devamını gör...
abi ve arkadaşlarıysa şayet bu grup, oldukça zalım davranabilirler.
hal,hatır muhabbetinden sonra çayınızı çorbanızı verirler, bir kenara itilir ve orada unutulursunuz.
futbol muhabbetine dalarlar. bir müddet sonra,
"penaltı nasıl oluyordu yahu?" diye kendinizi hatırlatabilirsiniz. hemen futbol konusu kapatılıp sizin de dahil olabileceğiniz bir mevzu açılıyor.
tecrübeyle sabit, denemesi bedava.
devamını gör...
kişinin abisiyle takıldığına delalettir. okeye dördüncü lazımdır.
devamını gör...
çanakkale 57. alay yürüşünde kamp yaptığımızda yaşadığımdır. arkadaşlarımla birlikte çanakkaleye şehitlerimizi anmak ve oranın ruhunu anlamak amacıyla gitmeye karar verdik. neyse bigadiç köyüydü sanırım. öyle bir köye geldik. bölgede tsk askerleri var. bizlere kamp yapacağımız alanı ayarlıyorlar, bizlere çay kahve yapan ve bizlerle sohbet edip askerliği anlatan askerlerimiz vardı. kızılay çadır kurdu orada çok fazla. bütün üniversitelerden gelen vardı. ilk başta tsk korosu güzel türkülerle hoş vakit geçirmemizi sağladı. ardından yeni türkü çıkacaktı ki sahneye su şişesi attılar ve maalesef çıkamadılar sahneye. sonra anadolu ateşi çıktı. sizin zihniyetinizi seveyim, yeni türkü solcu diye çıkartmadınız sahneye ama anadolu ateşindeki külotlu kızları nefessiz izlediniz. hey yavrum hey. neyse bu etkinliklerin ardından sabaha doğru bir grup oturmuş dua ediyordu. biz de kızlarla dua edelim dedik. bir gittik hepsi erkek. bozuntuya vermedik duamızı ettik elbette. neyse dua biter bitmez oturdukları yerden bir kalktılar. ellerinde bozkurt işaretiyle ya Allah bismillah Allahü ekber diye bağırıyorlardı. orada bir aydınlanma geldi. meğerse ülkü ocakları düzenlemiş bu etkinliği galiba. dua edenlerin içinde bir iki tane kız vardı, asenalarıydı sanırım. daha sonra çözdük olayı arkadaşlarla. neyse sabaha karşı da kızılayın dağıttığı buğday çorbası içtik. sonrada yürüyüşe başlayıp, çanakkale şehitliğine kadar yürüdük.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
devamını gör...
bir amaç uğruna bulundurulmaktır bir nevi. üniversitede sınıfın çocukları maç yapacakları vakit beni de yanlarında götürürlerdi. e tabi kim cüzdan telefon saatleri tutup maç esnasında bunlara sigarayı döndürecek?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar