birilerinin düğmeye basması

yakın zamanda artan islami şahsiyetlerin şahsiyetsizliklerini faş etme çabasıdır. bütün sapıklıkların hacı hoca ve dindar zümrenin yapmasını algılara yerleştirme çabalarıdır.bir hoca denilen kişinin dört yıl önce söylediğini gündeme uyduğu için haber yapmak da budur. gerçi bazılarının halen daha maşa olmaktan vazgeçmemeleri de bu durumun tuzu biberidir.
devamını gör...
bazı hoca denilen zevatın birtakım ahlaksızlıkları din adı altında söylerken sıkıntı yokmuş da ortaya çıkarken sıkıntı varmış gibi bir bakışa sahip olan tez.
devamını gör...
bu durumda 28 şubat hocalarını anlamak lazımdır. din adına mazlum meydana getirenler , din adına zalim de tesis ederler.
devamını gör...
paranoya. bu gibi saçma sapan cinsellik içeren şeyler hep vardı. şimdi internet var ve çabuk duyuluyor ve sol ve de ateist tayfa aleyhe kullanmasını iyi biliyor. interneti etkili kullanıyorlar. yoksa mevlana'nın yazdıklarına kadar bir sürü sapıkça şey bir dünya.
devamını gör...
aslan parçalarına yine büyük resim dayanmamış.

bu kalıbı en son hakkında soruşturma başladığında çiftlik bank facebook yorumlarında okumuştum. boyuna büyük resmi gören kitle birilerinin düğmeye basıp türk tarımını öldürmeye çalıştığını mehmet aydının arkalarında olduğunu söylüyordu.

türk tarımını korumak için mehmet aydın'ın peşine takılanları, islamı korumak için hoca şeyh takımının peşine takılanlara hal itibariyle de argüman itibariyle de birbirine olağanüstü benzetiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar