#özgürler 

bana, ona ihanet etmek gibi hissettiren eylem. o kişi size önem vermiş; önem verdiği, sevdiği, etkilendiği bir yapıtı sizinle paylaşmışsa sizin de onu kendinize saklamanız gerek bence. bilmiyorum, bazen fazla vakit ayırıyor olabilirim ince şeyleri anlamaya.
devamını gör...
erdemdir. kendine saklamak bencilliktir. sen öğren, sen hislen, sen geliş...ya öteki? başımıza ne geldiyse bireyselleşen kozmopolit dünya yüzünden gelmedi mi?

paylaşmak güzeldir. hele ki mevzu insanın gelişimi içinse.
devamını gör...
eğer ki kitabı okuyup ya da filmi izleyip siz de beğendiyseniz olağandır.

ben bir güzellik bulduysam ya da işte beni heyecanlandıran bir bilgi kırıntısı, çevremdekilerle paylaşmazsam asla içim rahat etmiyor. herkesler görsün, herkesler bilsin istiyorum.

dedikoduculuk her alanda ruhumuza sinmiş.
devamını gör...
bu işler böyle olur zaten.
önerilen şeyi beğendiyseniz paylaşma ihtiyacı duyarsınız size öneren kişinin de yaptığı gibi. böyle böyle bir ağ oluşur. bu ağın bir bağlantısı olmak güzel bir duygudur.
devamını gör...
içtenlikle gerçekleşmez. eğer öneriyi yapan kişi size özel bir öneride bulunmuyorsa sorun yoktur. ama özelliği varsa ve siz de bunu biliyorsanız yapamazsınız.belki bir müddet sonra yapılır.
devamını gör...
bir kabahati iki kere işlemek demektir. birinden kitap/filim önerisi almak zaten bir kabahattir. bir başkasına aynı öneride bulunmak ikinci kabahattir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar