bu fotoğraftan bir aşağılama, bir hakaret cikarmak yanlistir. bunu aşağılama kastiyla paylaşan, kendisini aşağılamış olur.
devamını gör...
burada ne aşağılaması varmış ya la. ben niye göremedim. sayın cumhurbaşkanımızın yaşlılara karşı hürmetini gördüğümüz bir fotoğraf.

ingiliz kraliçesi de olsa, o da bir insan. ve yaşlı bir insan. hatta yaşlı bir kadın. otobüste karşılaşsan yer verirsin.
devamını gör...
ekşiden görüp kendi fikri gibi satanların açtığı başlık. ayakta zor duran kraliçe bozuntusu için hafiften eğilmiş rte’yi akıllarınca ata benzetmişler. bi gidin işiniz lan.
devamını gör...
erdoğan yarısı kadar olan kraliçe ile mecburen eğilerek çektirdiği resimden çıkarılan anlam. biraz da kraliçenin kamburu nedeniyle yukarı bakmakta zorluk çekmesi nedeniyle göz göze gelme çabası gibi duruyor.

biraz da şurama hakaret et.

devamını gör...
tablodaki at ve at sahibi nedeniyle böyle düşünmüş olabilirler.

ah kompleks.
devamını gör...
ünvanları bir kenara, kısa boylu yaşlı bir kadınla selamlaşmak için hafifçe eğilen uzun boylu bir adam var karşımızda. nezaketten o kadar uzak ki insanlar görünce tanıyamıyorlar.
devamını gör...
ben olsam "elini öpem deyze" deyip elini de öperdim. senin babaannen yaşında kadın. yaşlıya hürmet. lütfen...
devamını gör...
resme konu videoyu izledim. cepten girdiğim için ekleyemiyorum. kısa bir aramayla bulunabilir.

eğilme olayı değil de kraliçe hala diri, ayakta. erdoğan ı ve emine hanımı karşılıyor, sonra kaim bir şekilde ileriye doğru misafirleri davet ediyor. ne içiriyorlar nineye acaba?

bu soy çok geç ölüyor galiba, önceki de böyleydi. neyse, gavur istikrarlı ya biz..!
devamını gör...
seçilen fotoğraftaki aşağılamayı algılayamamak için akpli olmak gerekir. ancak bir akpli böyle aşağılamalara yarabbi şükür der.
devamını gör...
rahmetli ecevitle dalga geçen akgezenlerin sus pus olduğu fotoğraf. etme bulma dünyası...

bir de anlayamayanlar olmuş doğal tabii akp tabanı bu. olay kraliçenin önünde eğilmesi değil, arka plandaki tablodur. iyi bak belki anlarsın...
devamını gör...
ben türkiye olarak almıyorum hiç bir siyasetçiyi derdoğana haraket etmiş olabilirler, bu bizim atımızdır, kontrolümüzde demişlerdir-demek istemişlerdir beni ilgilendirmez. türk bayrağına ve türk adına ve islam krtierlerine edepsizlik görmedim.
devamını gör...
fotoğrafta aşağılama var veya yok ama siz de bolca var maşallah. e siz akp liler gerizekalısınız anlamazsınız tabi filan bu nasıl bir üslub.

ulan saadet 28 şubat ta erbakan ın ağzına edenler ile kolkola ama hiçkimse olm siz nasıl bir gerizekalısınız demiyor. olması gerektiği gibi eleştirip gidiyor.

ben akp ye oy vermeyeceğim ama diğerlerine de oy vermeyeceğim. lan daha birbirine üç kuruşluk saygıyı çok gören tiplere mi oy verelim.

kusura bakma kraliçe aşağılayabilir veya hakaret edebilir ama sen yapamazsın. çünkü herkes biliyor ki az da olsa çok da olsa seçimi akp kazanacak. 25 haziran sabahında akp ilker nerede la o çemçük ağızlılar dese hoş olur mu. ha deseler sen itiraz edemezsin çünkü hakettin ve ettiğini buluyor olacaksın. ama ben höst seçim kazanmak seviyesizliğe izin vermez diyebilirim çünkü edebimle kimseyi fikrinden dolayı aşağılamıyor veya hakaret etmiyorum.

kısaca mevzu kime oy verdiğinde değil insan olup olmadığında.
devamını gör...
ortada gerek makam gerekse yaş durumuna binaen sergilenen bir saygı durumu var. bizim kültüre ters düşen bir durum değil. tevazu insanı alçaltmaz, özellikle yaşlı ve zayıf insanlara karşı.burada osuruktan nem kapıp komplo üretmek amatörü eğlendirir.
devamını gör...
var oluğu iddia edilen durum.

ben saygısızlık namına bir şey görmedim. tayyip erdoğan'ın aşağılanması gibi bir durum olsaydı herkes kadar sesim çıkardı. sevmem ama ülkemin cumhurbaşkanı ne de olsa.
devamını gör...
duvardaki fotoğrafta seyis ve beygir benzetmesi vardır ve kasıtlı seçilmiştir.

uluslararası diplomaside hiçbir zaman tesadüf diye bir şey yoktur.
devamını gör...
eğilme olayı ve arkadaki resim hakkında söylenenlere ilişkin olarak birkaç resim paylaşalım. bu resimlerden anlaşıldığı kadar bu sarayın içinde misafirleri karşıladığı odalar var. bunların içindeki resimler de adama göre değişmiyor. genelde yerli yerinde duruyor resimler. resimlerin bir anlamı var mı bilinmez!

not: anladığım kadar bu oda b.eliçileri karşıladığı yer. mesela abdullah gül'e daha şatafatlı bir karşılama yapılmıştı. ancak erdoğan'a ise standart uygulama yapılmış! dur bi dakka, birazdan komplo teorisi bombardımanı yapacağım!!

(internette rastgele bulduğum aynı odada çekilmiş resimlerden bazıları)
devamını gör...
(#6259853)

buna göre dingiliz deccal krallığı tüm ülkelere aynı muameleyi çekiyor.

yani "siz bizim beygirimizsiniz" mesajı veriyor.

sidikli elizabet dünyaya racon keseceğine çişini tutmayı öğrensin önce!
devamını gör...
muhalifliğin seviyesizliğe bürünmüş hali olan tespit. muhalif kardeşim senin savunduğun siyasetçiyi aynen bu şekilde itibarsızlaştırmayı alışkanlık haline getirmiş bir kitleye aynı şekilde karşılık vermek onun seviyesine inmek sana birşey kazandırmaz. sen edebini seviyeni koru yeter.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar