birmüjdeveriyorum

en güzel profil fotoğrafına sahip yazarlardan. orası neresidir? ne güzel yerdir. 300 m2 arazi kapatıp prefabrik yaptırmak lazım.
devamını gör...
#6275693

proje durdurmak denilenin ne olduğunu bilmeden işkembeden sallamak ne kadar kolay ya. adayları açıp dinlemiyorsunuz bile ulan bu adamın bir derdi var heralde ne anlatıyor diye...

trt'yi satmaktan bahsediyor; niye?

hükumet devleti yönetir. eğer hükumet devlet olmaya kalkarsa ortada ne hukuk kalır, ne adalet. trt de devletin kanalıdır. sen devletin kanalında, geçtiğimiz 1 hafta boyunca 29 saat recep tayyip mitingine yer verir, muharrem ince'ye sadece 2,5 saat ayırır, temel karamollaoğlu ve meral akşener'e 1 saat bile ayırmaz isen; o kanal devletin kanalı olmaktan çıkmıştır; hükumetin özel kanalı olmuştur. her özel kanal nasıl satılıyor ise, o da satılır. bu kadar basit.

kanal istanbul projesi durdurulacak diyorlar mesela; niye?

milletimize reva görülen asgari ücret açlık sınırının altında iken bu proje 30 milyar dolarlık israftan başka nedir? bu proje, imar rantından başka nedir? doğayı bozmaktan başka nedir? 30 milyar doları ''prestij'' için harcayabiliyorsak, şeker fabrikalarını niye sattık? ülken üretim yapamıyorken, 30 milyar doları japona amerikalıya gel burayı kaz diye vermek nedir?? üniversite öğrencisi mezun olduktan sonra 5-10 bin lira öğrenim kredisiyle boğuşurken milletin 30 milyar dolarını gram fayda sağlamayacak bir boğaza harcamak nedir? neymiş, boğazdan geçen gemiler 10 ila 50 bin dolar arası fazla ücret ödeyecekmiş. hadi oradan.

sadece şu iki kalem mevzu için bile adama sorarlar, arkadaş sen haktan, hukuktan, dinden imandan bahsediyorsun; hak hukuk bunun neresinde diye...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.