bitkisel hayatta doğum yapan kadın

#haber 

bu çarpıcı haberi günlerdir cipiu'nun buraya taşımasını bekliyorum, fakat nafile.

olay abd'de gerçekleşiyor. 14 yıl önce bitkisel hayata girmiş bir kadın özel hasta bakıcı merkezinde doğum yapıyor. o tarihlerde kurumda görev almış her erkeğin dna örneği alınmış ve araştırılıyor. daha önceki yıllar hastalarla ilgili cinsel paylaşım yaptığı için işten atılan bir sapık ise baş şüpheli konumunda.

daha önce örneği var mıdır pek bilmiyorum, ama bitkisel hayattayken de doğum mümkünmüş demek.

emanete hıyanet eden sapıksa cezasını bulur inşallah.
devamını gör...
bitkisel hayatta olan kadının maruz kaldığı durumun iğrençliğini ve bu güvensiz hastane ortamını bir kenara bırakırsak insanın yaşam fonksiyonlarının devam ettiğini, bir bebeği anne karnında besleyecek güç ve normallikte olduğunu göstermiş ve "fişi çekmeliyizin" sadece yer açmak ve ekonomik kaygıyla söylendiğini de düşündürmüştür.
devamını gör...
amerika'da gerçekleşmiş olaydır. kadın, boğulma tehlikesinin ardından bitkisel hauata girmiş ve 14 yıldır bu durumdaymış. doğum gerçekleşmeden önce kimse durumu anlamamış, görevlilerin müdahalesiyle bebek sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmiş. olayın ardından erkek çalışanlar için soruşturma başlatılmış. aynı zamanda bu olayla birlikte savunmasız hastaların güvenliği konusu gündeme gelmiş. 1 2

bu iğrenç. zavallı kadın... uyanırsa bir bebeği olduğunu öğrenecek ve insanlar ondan onu büyütmesini isteyecekler ama anne ile bebeğin duygusal bağları hamilelik döneminde atılır. üstüne tecavüz gerçeğinin travması, onun üstüne o olaydan doğan bebek... nereden bakarsan bak bataklık.
devamını gör...
ölüyü diriyi olayına bitkisel hayatta eklendi.

abd'nin arizona eyaletinde yaklaşık 10 yıldır bitkisel hayatta olan ve tecavüze uğrayan bir kadın doğum yaptı.
durumun basına sızmasıyla birlikte hastane de çalışan personelden dna örneği alınmış olup adli tahkikat süreci devam etmektedir.

buradan
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar