biz biliyoruz da mı oynuyoruz terör örgütü

düğün ve kına gecelerinde ortaya çıkan örgüttür. militanları pistte oynarken masada sessizce oturanları gözüne kestirip oynayarak yaklaşırlar ve " biz biliyoruz da mı oynuyoruz kalk hadi" gibi sözlerle yormaya başlarlar. ya eşlik edip oynarsınız ya da oturmaya devam edip düğün çıkışında örgüte bağlı bir keskin nişancı tarafından öldürülürsünüz.
militanları kafalarına bağladıkları kravatlardan tanınabilinir. gördüğünüz yerde kaçın.
devamını gör...
çalan oyun havalarıyla oynayıp kendinden geçen abi/abla kimsenin oturmasını istemez.gözüne kestirmeyeversin seni.imkanı yok oturamazsın daha.pistten kaşıyla gözüyle işaret eder 'hadi gel ' diye .yok desen de anlamaz o.illede gitmezsen artık o şahıs oyunu bırakıp koşarak sana yaklaşmaktadır ve bu sefer sözle ısrara başlar.yine mi kalkmadın? hadi hadi diyerek kolundan tutup piste doğru sürükler seni.
düğünlerde görevlendirildiğine inandığım abilerim ablalarım sizlere buradan sesleniyorum.
bu tarz ortamlarda sessiz sedasız köşesinde oturup oynayanları izleyen ve bundan mutlu olan insanlar var evet siz inanmasınızda var.
devamını gör...
kendi sorar kendi cevaplar örgüte üye olanlar. hakikaten bilmiyorlardır. ortaya saçma sapan figürler çıkararak düşmanı şaşırtma yolu ile pes ettirirler.

devamını gör...
hep beraber bir internet kafeye gidilip age of atılmak üzere karar alındığında "abi ben bilmiyorum o oyunu ya cs atsak ?" diyen vatandaşa çullanan terör örgütü. adamlar haklı. altı üstü işçi basıp odun kırdırtacaksın bu neyin nazı ?*
devamını gör...
düğün ve kınaların vazgeçilmezi.. oynamayacağım, bilmiyorum dersin bizde bilmiyoruz sende alkış tutarsın gel kız diyerek diretirler, ellerinden kurtulmak zordur..
* yalnız bunların silahı genelde shakira kemeri oluyor.. bilsen de bilmesen de o kemer olunca hiçbir şey anlaşılmıyormuş..
devamını gör...
genelde genç hanımların şikayetçi olduğu deneyimli teyzelerden oluşan terör örgütü. bizim küçükken mukabelede poğaça gömerken gördüğümüz o teyzeler artık kına gecelerinde ne danslar sergiliyorsa... hep merak etmişimdir şu kına gecesi ortamını. aklımda cumhurbaşkanının halka fırlattığı ışıklı top gibi dönen teyzeler canlanıyor. gerisi flu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar