ahahha bir adam bu kadar kendisi ile çelişir mi ya. rezalet resmen. seçim olalı nerdeyse 20 gün olmuş hala sayım bitmemiş. ama yüce reis'imiz 2014 yılında yaptığı konuşmada bu durumu ayıpılamış hatta sisi böyle biz böyle miyiz deyip sisi'yi gömmüş.

harbi komik bunlar. insan utanır lan. geçmişte böyle söylemiştim şu duruma düşmim der ama nerde. gerçi bu kaçıncı. hep kendilerini yalanlıyorlar, hep söylediklerinin tersini yapıyorlar. iktidarın devamı bunu gerektiriyor çünkü.

ama sonuç olarak sisi bizden önce bitiriyormuş seçimleri. baksana 2 haftayı geçti.

devamını gör...
ufkumuzu muasır medeniyetlerden alıp mürteci coğrafyalara indirdiysek, mukayesemizi avrupa'dan alıp ortadoğu'ya kaydırdıysak, anlayışımızı demokratik yönetimden alıp darbeci rejime odakladıysak eyvallah; cumhurbaşkanımızı işte o zaman haklı bulabiliriz. hayır yani devletin siyasi varlık ve düşünsel konum stratejisi gibi bir şeyler mevcutsa, oradan bakıp biz de kendimizi ona göre ayarlayalım. hani binlerce kez iddia ettiğin gibi demokratik bir hukuk ülkesi değilsek bilelim diye reis, yanlış anlama...
devamını gör...
ortadoğu'da sıradan olan şeylerdir. aslında sayım da bitti seçim de. yıllardır iktidar marifetiyle tüm devleti ve milleti babasının malı gibi yiyenler koltuklarını bırakmak istemiyor.

fetö yıllardır hoşgörü de hoşgörü yaygarası yaptı bunu yaparken elindeki polis, yargı ve medya gücü ile her türlü kul hakkı yedi, devleti sömürdü. şimdi aynısını fetöden boşalan alanları dolduran arkası karanlık partinin güçleri yapıyor. bunları al aşağı etmenin yek ve tek yolu seçimdi. onun için adamlar bütün medyayı kendilerine bağladılar ama buna rağmen istanbul'da seçimi kaybettiler.
korkuları şu; bugün istanbul'u ve ankara'yı kaybeden yarın tüm türkiye'yi kaybedebilir. o yüzden milli irade söylemleri tıpkı fetönün hoşgörü söylemleri gibi kaldı. yani kocaman bir yalan. ileride ölümüne reis diyenlerin "kandırıldık" bahanelerine hazırlıklı olun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar