bkm kitap

şans eseri denk geldiğim site. iyiki de denk gelmişim. istediğim altı serilik, popüler sitelerde bile indirimli fiyatı 20 liradan aşağı olmayan kitabı %65'lik kıyak bir indirimle aldım siteden. üstelik kargo bedavaydı.*
devamını gör...
bursa kültür merkezi'dir açılımı ancak kültür merkezi dediğine bakmayın aslen kitapçıdır. sönmez ve fsm bulvarı'nda olmak üzere iki büyük şubesi var. aynı zamanda internet üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz. internet üzerinden fiyatları ne oluyor bilmiyorum ama şubelere giderseniz sağlam kazık yiyip çıkarsınız. geçen ay 120 lira fiyat biçtikleri kitapları bir siteden 80 liraya temin ettim.
devamını gör...
üstteki yazara katılıyorum. kafalara ne eserse öyle bir indirim yapıyorlar. geçen bende sıkı pazarlikla aldığım 38 tl kitabı bugün arkadaşım 34 tl aldı. bunlar haricinde büyük her şeyi bulabileceginiz kitap ve kırtasiye ürünleri satan başarılı bir işletme.
devamını gör...
"1 milyon kitap 5 lira" isimli muhteşem bir kampanya başlatıp piyasada 20 liraya alamayacağınız klasik eserleri sadece 5 liraya aldığınız muhteşem oluşum. üstelik kargo da bedava.
abi bu kitapçıyı herkes görsün, herkese yayın bu siteyi. insanlar ucuza kitap okusun azıcık, yemin ediyorum kitaba içkiden daha fazla vergi ödemekten heba olduk.
devamını gör...
garip yayınevlerine ait kitapları ucuz satıyoruz diye insanların gözünü boyayan site. kardeşlerim gelmeyin bu oyunlara. gelecekseniz de http://ucuzkitapal.com'da gelin, orada 2 lira en azından... bir kitabın yayınevi, özellikle o kitap klasikse yahut yabancı bir yazara aitse daha bir önemlidir. çünkü çevirisinin kaliteli olması elzemdir. açıkçası bu garip yayınevlerine güvenemiyorum ben bu anlamda. bilindik olandan şaşmamak lazım. gidip sıfır kitaba 20 lira vermek istemiyorsanız ikinci eline 7 lira verirsiniz olur biter. ya da herkes nasıl istiyorsa öyle yapsın, nihayetinde canımız kitaplar!*
devamını gör...
henüz incelemedim. fakat reklamı ile karşılaştım. “1 milyon kitap 5 tl” mottosuyla. profillerine girdiğimde ise ağustos ayı süresince kargo bedava olarak gördüm.

yaz sonuna özel 3 liraya indirdikleri bir grup kitap da var.

çeviri kitap alınacaksa tercihlerin dikkatli yapılması gerek lakin türk eserlerini almamızda cebimizi rahatlatacağını düşündüm.

haydi hala bayram harçlığı alabilecek bekarlıkta ve yaşta olanlar olarak paramızı kitaba yatıralım. oley!
devamını gör...
kargo ücreti yine 1 tl'dir. özellikle sadece tek kitap almak isteyenler için avantajlı görünüyor. şu ana kadar sipariş ettiğim kitaplarda benim için en önemli olan yıpranmış kitap sorunu bir kitapta burada da yaşadım. arka kapağında yırtık vardı. fotoğrafını çekip destek hattına bildirdim ve değişim talep ettim, yenisini gönderdiler. özellikle kampanyalardan yararlanmanızı öneriyorum.
devamını gör...
şiddetle önerdiğim, şu ana kadar denk geldiğim en kaliteli ve uygun fiyatlı, aradığınız her türlü kitabı bulabileceğiniz bir site. kayıp denklemler'i 10 tl'ye aldım. kitabı utanmasalar altın tepside göndereceklermiş. ambalajından ayracına kadar her şeyine bayıldım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar