blutv

internet televizyonu. işleyişi hakkında yazabileceğimiz tek şey üye olmanız gerekliliğidir. içeriği şimdilik iyi gibi. blutv de yer alan masum dizisini merak etmiyor değilim. yönetmeni, senaristi ve oyuncuları ile çok sağlam gözüküyor.
devamını gör...
internetteki ücretli dizi-film sitesi.

çakmaların çakması ve yetersizdir. sakın para verip de filmleri kaliteli izleyeyim diye düşünmeyin cünkü filmlerin kalitesi çok çok düşüktür. dublaj ve altyazı seçenekleri bazen var bazen yok. filmleri hepsi torrentten bluray versiyonunu bulabileceğiniz kadar kült olmasına rağmen karınca kararıncadır.

not: verilen para haram zıkkım olsun.
devamını gör...
hırsımı alamadım devam...
düşük kalitede video vermenin sebebi türkiyede internet hızı düşük diyeyse bundan sanane.
belki ben florida'da nasa merkez üssünde açıp 01 adana izliyorum.
ben sana para ödemişim kardeşim bu ne üç kağıtçılık.

t: site
devamını gör...
şöyle bi araştırdım. bir kaç çok popüler yabancı dizi ve yanında sayısız işe yaramaz türk dizisi barındırıyor. filmlerde de durum pek farklı değil.
aylık ücreti 20 lira ve netflix'in aksine tek kişilik kullanıma izin veriyor. kendini biraz daha geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum.
devamını gör...
karınca kararınca destek olmak için vaktiyle üyelik açtırdığım, belki özgün-güzel içerikler üretirler diye de pusuya yatıp beklediğim bir dizi-film sitesidir. ancak ülkemizde doğru düzgün içerik üretilemiyor. bunun rtükle neyim de alakası yokmuş. netflix'teki türk yapımı da, buradakiler de vasatulvasat. tek farkı bipsiz izlemek ve bir saatlik süreye yayılmış olması. tutan tek yapım polisiye-cinayet dizileri. ayrıca aynı anda iki yapımı birden sunamıyorlar.

tvciliğin internet şekli olmaktan öte geçemiyor ne yazık ki. dizilerin bölümleri bile haftada bir yayınlanıyor. vikings'i almışlar, beşinci sezon yok. netflix'te var. börü'nün yayın haklarını ellerinde bulundurmaları dışında gerçekten tırt. ha unutmadan bir de zeki demirkubuz'un eski filmleri var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar