bmw

işe uçak motoru üretmek ile başlayan otomobil firması.
belki de o yüzden bmw motorları hala uçak motoru gibidir. tork,güç,performans konusunda gayet iyidirler.
devamını gör...
"kaslı araba" segmentinde olduğunu söyelyen firma, fren enerjisinden, dur/kalk geri dönüşümüne, kontak enerşisinin dönüşümünden aklınıza gelebilecek her türlü karbon azaltma vs. teknolojisini kullandığı halde bir türlü çevre dostu olamayan marka.

nedeni "kaslı araba"lar yapmak. falanca sınıf aile arabasından şu kadar fazla yakmıyoruz. aynı yakıt tüketimindeyiz diye kendini kandırıyor. madem o kadar teknolojin var, daha düşük motor ve daha makul hızda araçlar tasarlasanıza sayın bmw mühendisleri ve onların tepesinde bulunan iş verenleri pozisyonunda dünya tüketimi ve kapitalizmi baronları. sayenizde bmw nin son 10 yılda araç satışları düştü. insanlar daha makul olan asya araçlarına ve kuzey avrupa araçlarına yöneliyor. ama yok, bmw'nin bahanesi hazır: biz güçlü araçlar yapıyoruz ve benzerlerine göre daha çevre düşmanı değiller.

külahıma anlat. amerika ve rusya da silahsızlanma yarışına girmişlerdi. çünkü dünyayı 36 defa yok edecek güce sahiptiler. åžimdi ise fazla silahlardan arındılar mı? -hayır, dünyayı 9 kere yok edebiliyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar