boğaz köprülerinin çift taraflı ücretlendirilmesi

hökümetin avrasya tünelini açtıktan sonra eninde sonunda gerçekleştireceği herkes tarafından bilinen icraatı. ekmeğe zam yapmak yerine gramajını düşüren fırıncılar derneğini örnek almış olmalılar.
devamını gör...
köprülerden geçmenin ücretli oluşunun tarihini anlatan bir fıkra vardı. ortaya da birini koydukları vakit tahsilat için aynı fıkrayı gerçeklemiş olacağız. ve öyle ki fıkranın sonunda olduğu gibi, akşam saatleri çok sıra oluyor başka tahsilat gişeleri de olsun lütfen de daha çok tahsilat yapılsın diye inleyeceğiz.
devamını gör...
henüz uygulaması başlamadı anlaşılan atıp tututacak konu değil böyle bir şey olması lazım, tabi köprü ücreti de ikiye bölünecektir.
şu an 8 tl ise tek gçeiş 4 tl ye düşer.

ben dahi fsm den gidip dönerken avrasya kullanmışımdır daha uyguna geliyor *
devamını gör...
geçiş ücreti ne kadar bilimyorum ama yukardaki örnekten yola çıkarak girişte 5 çıkışta 15 olarak belirlemek çok mantıklı. girdin mi mecbur çıkacaksın. böyle daha çok kazanır.
devamını gör...
tepki verilmezse bırak tek ortaya iki yarının iki ortasına da zenci koyar bu hükümet.

milleti silkeleme çalışmalarından biridir.
devamını gör...
dün itibariyle başlamıştır. çok da iyi olmuştur. köprünün bir tarafından geçerken para ödememek, değer taraftan ödeyerek geçenlere karşı zaten adaletsiz bir durum oluşturuyordu.

muhalifler başlamışlar gene yok dünyada tekmişiz de böyle devlet tuttuğunu öpüyormuş da bilmem ne de..

insaf be..

sen gerçekten samimi olsaydın şu dediklerinde, 75 kuruş olan halk ekmeği 1 lira yapan ekrem imamoğlu'na da tepkinin gösterirdin. açın bakın yazdıklarıma çizdiklerime her girimde bunu ısrarla üstüne basa basa dile getiriyorum. ama şunu eleştirenlerin tek bir entry'sinde göremezsiniz ekrem imamoğlu'nun halk ekmeği 1 tl yaptığı gerçeğini. ayıptır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar