hele yüklü miktarda sayılabilecek bir borçsa çok komik oluyor gerçekten. bozuk derken, madeni para tabii. miktar yüklü değilse bile bozuklukları ortaya dökünce o bayaa yüklü duruyor zaten.

bir kenarda biriktirdiğim hayli bozuk para vardı, sayayım dedim, baktım faturalardan ikisini çıkarıyor. sabah çıkmadan arkadaşın masasının üzerine bıraktım, işi yoksa saysın şimdi. dilenci parası gibi duruyor öyle.*
devamını gör...
samsung firmasının apple firmasına ödeme şekli olarak sosyal medya üzerinde çok yankı bulan bir ödeme şekli.
devamını gör...
özellikle market kasasında dayaklık mevzu haline geliyor. sıra beklerken kasada ürünü geçirilen kişi çantadan bir poşet bozuk çıkardığı anda işte o an bittiğimiz an oluyor. hele o buzukluklar 10 kuruş ve 5 kuruşluklardan oluşuyorsa aldığım tüm ürünü bırakıp gidesim geliyor. e kardeş madem böyle bir birikimin var yoğun olmayan bir anda gelsen ve kasadaki elemana bozuk param var diye rica etsen illa ödemeyi onlarla gerçekleştirme inadına girmesen. çok küfür yiyorsun çok.
devamını gör...
ben hemen her gün akşam eve gelince ceplerimde ne kadar bozuk para varsa hepsini çıkarıp bir yerde biriktiriyorum. kasaya gidip alın bunları sayın demek bana küfür gibi geliyor. bakkala gidip şunları bütünler misiniz diye ricacı olmayı da sevmiyorum. ben de çözümü otobüs kartına yükleme yaptırmak da buluyorum. 1 liralar kolay sayılıyor diye bunu yapıyorum. kalan kuruş düzeyindeki paralarla su simit vs alıyorum.

özetle ben olsam ben de küfrederim çünkü vicdansızlık .
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar