boşanmak

iki medeni insanın boşanması şeklinde olacaksa çok sıkıntı yaşamadan doğru yolu bulmak olabilir, bu durumda çocuklar için yıkım falan da olmaz.

ama boşanırken çiftlerden birisi bile aralarında ki sıkıntıyı gideremezse işte o zaman boşanma hem çocuklar hem de çift için yıkım olur, her şey daha kötüye gider zaten boşanma süreci de çok zorlu olur.
devamını gör...
anadolu insanına göre boşanma eşlerin gerçekleştireceği en son durumdur.kimi insanlara göre bu durum bağnazlık olsa da anadolu'da yaşayan kişilerin hayatlarına bakınca bunun ne kadar da güzel bir durum olduğu açıktır.
devamını gör...
kendi ayakları üzerinde duran , nasıl olsa maaşım var kimseye ihtiyacım yok diyenler için çocuk oyuncağı ,; fakat eşine muhtaç olan ,çalışmayan veya çalışamayan ,çoluk çocuk ne yaparız diye düşününler için vahim durum . *
devamını gör...
anlaşmalı ve çatışmalı olmak üzere ikiye ayrılır.anlaşmalı boşanmada her şey önceden konuşulup paylaşılır daha sonra mahkemeye dilekcesi verilir çatışmalı boşanmada ise vur patlasın çal oynasın durumu yaşanır.
devamını gör...
konusulur, anlasılır, arkadas kalınır, yapamıyoruz deyip ayrılınır, bu kadar basittir modern dünyada evliliği bitirmek, sıkıntılara katlanmyacaksanız ne diye evlenirsiniz, iyi günde kötü gündeye noldu?
devamını gör...
Allahın kesinlikle razı olmadığı, fakat eğer yapılacak başka bir çare yoksa da, birbirini yıpratmanın da bir alemi olmadığı durumdur..

hayırlısı olsun..


devamını gör...
insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir. çok ciddi bir kararlılık gerektirir. bu süreç içinde doluya koysanız olmaz,boşa koysanız dolmaz. zordur ama zaman içinde alışıp hayatın/bekarlığın daha güzel olduğunu anlar ve rahatlarsınız.
boşanma kararı kişinin kendi kendine vermesi gereken çok ciddi bir karardır. mahkemeden önce anlaşmak çok işinize yarayacaktır. aksi takdirde diş fırçanızı bile isteyebilme cüretini gösterebilirler.
`bekarlık sultanlıktır`
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar