brave browser

adblock yapısını sonuna kadar kullandığım browser. hatta şimdi baktım 2.093 trackers, 49.005 ads bloklanmış ve bana reklamları, izleyicileri engellerken web döküman yapısını hafifleterek toplamda 43 dakika zaman kazandırmış. chrome gibi arka planda bir sürü process çalıştırmasına rağmen en azından yediği ram miktarını karşılayan bir hizmet sunuyor.
devamını gör...
son güncelleme ile tam chromium olmuştur. halen chrome da kasan siteleri açtığım browser olarak yerini koruyor. bir de arkada crypto para mevzuları var. öyle arada bir şu kadar bat falan verdik diyo.
devamını gör...
android platformu için; chrome altyapısını kullanan, reklam engelleme, gizlilik, güvenlik özelliklerine sahip bir internet tarayıcısıdır. emin olmamak ile beraber; chrome altyapı güncellemesi olduğunda, diğer chrome altyapısını kullanan tarayıcılardan daha erken bu güncellemeyi entegre ediyorlar.
ancak tüm bunlara rağmen bazı eksiklikleri de yok değildir.

-mesela karanlık mod özelliğine sahip değildir.
-kronik olarak, bir çok chrome tabanlı mobil tarayıcılarda rastladığım tam ekran modu yoktur.
-yine çoğu chrome tabanlı tarayıcıların sahip olamadığı fakat bir mobil tarayıcının bünyesinde bulunması gereken yazı tipi boyutunu ayarlama özelliği hiç işlevsel değildir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar