çocukluk zamanlarında yaygın olarak dolaşan ütopik varsayımlarından biridir. bunu diyenler bir insanın vücuduna kurşun isabet ettiği zaman (özellikle hayati bölgelere) ne tür reaksiyonlar göstereceğini bilmiyorlar galiba. ayrıca vücuduna kurşun isabet eden bir insan dizi ve filmlerdeki gibi dramatik bir şekilde değil, bilakis dehşet verici bir biçimde ölmektedirler. yani sözün özü, bu tür geyiklere tıp bilgisi az olan biri dahi itibar etmez. vücudunu maksimum düzeyin sınırlarını zorlayacak veya aşacak biçimde de geliştirsen hayati bölgene bir adet kurşun geldiğinde tahtalıköyü boylarsın direkt.
devamını gör...
benim hâlâ inandığım iddia.
adam zaten çelik gibiydi. 2 yıla kalmaz kurşun için bi yöntem geliştirirdi. artık sixpacklerinde sektirir miydi kurşunu ne yapardı bilemem. ama ben inanıyordum bruce lee'ye. bruce lee sen adamdın. ama bi takım kötü insanlar sana kurşun işlemeyeceğini anlayınca öldürdüler seni. mezarında rahat uyu.
devamını gör...
quentin tarantino'nun son filmi upon a time in hollywood içinde yer verilen bi sahnede bruce lee'nin şişirilmiş bi balon olduğunu vurgulayan sahneler vardı. şahsi görüşüm filmde eleştirildiği kadar boş bi adam değildi abartıldığı kadar güçlü de değildi izlanda'nın spor salonlarında world strongest man ünvanı için yarışan herhangi bi dev ile karşı karşıya gelse kafasını eline verirlerdi ama kendi sikletinde efsanedir muhakkak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar