sözün şehvetine kapılan muharrem ince'nin sözü.

onun yerine "ben kazandığımda herkes gibi medya da özgür olacak, her siyasetçinin mitingini özgürce yayınlayabilecek" demesi gerekir. bu nobran tavır meydanda alkış alır ama başkalarının kafasında soru işareti oluşturur...
devamını gör...
yani şimdi düşünelim: ak parti'nin ve tayyip erdoğan'ın mitingi var. ve trt, aa vesaire bunları yayınlamadı. ne olur? cevabını sayın sözlük yazarları versin artık.
devamını gör...
mitinglerde kafayı yemiş muharrem ince sözüdür.
bir generalin apoletlerini sökecek, canlı yayında yargılama yapacak, eski sisteme yeniden dönecek, cumhurbaşkanlığı sarayını satacak, kanal istanbul'u durduracak...
biz yapacaklarınızı öğrenseydik? bu millet neyi satıp yıkacağınızı değil, neyi yapacağınızı merak ediyor.
devamını gör...
kin ve nefret dolu bir bünyenin kusmuğu. adam seçim kampanyasına başladı başlayalı intikam naraları atıyor.
devamını gör...
ak partinin geçen senelerde seçim reklamları yasaklanmıştı ve kimseye de bişey yapılmadı..hani ak partiye yapılsa ne olurdu diyenleri uyandıralım..
devamını gör...
muharrem beyde yargılayacağız, hesap soracağız, şöyle yapacağız tarzı benim de dikkatimi çekti. hayır, seçilemeyeceğini düşünüp fazla ciddiye almıyorum.

peki ya seçilirse ne olacak? oyna, devam...
devamını gör...
demesine gerek yok müslümanlar ve sağ zaten chp iktidarında ne olduğunu bildiği için size oy vermiyor.

tanrı uludurdan , Allahü-ekber kelamını duymak için biz başbakan feda ettik. kimi neyle tehdit ettiğinize dikkat edin ama.
devamını gör...
insana “senin de foyan ortaya çıktı mıarrem. ulan alayınız yasakçı, rövanşist ve saldırgan (ofansif) insanlarsınız. seni niye seçelim ki biz? başımızdakinden ne farkın kaldı şimdi” dedirten bir açıklama olmuş.
devamını gör...
çok haklıdır; çünkü bu ülkede 687 sayılı khk ile "özel radyo ve televizyon yayınlarına ilişkin suçlar"la ilgili ysk tarafından belirlenen esaslara aykırı olarak yayın yapılması halinde verilecek yayın durdurma ve para cezaları verilmesini öngören 149/a maddesi yürürlükten kaldırıldı.

muharrem ince 'nin bu sözünü eleştirecek kadar cahil ya da yüzsüz olanlar için tekrar ediyorum; bu ülkede "secimlerde eşit yayın" ilkesi akp tarafından kaldırıldı.

anayasal bir hak olan "haber alma hürriyeti"ni engelleyen, buna çanak tutan her kişi ve kurum yargılanacaktır, yargılanmalıdır.
devamını gör...
kurban olduğum mevlam söylettiriyor işte. münafıklık da bir yere kadar. mevla düğmesine basıyor, teyp gibi içindekini döküveriyor.

bunlar dün ne idiyseler bugün de öyleler, yarında öyle olacaklar. camileri ahır yapmak, müslümanları sarık sarıyor diye, şapka takmıyor diye dar ağaçlarında sallandırmak bunların gönüllerinin gizli köşelerinde hala duruyor.

hey gidi müslüman. Allah daha ne yapsın yahu? gökten melekler mi insin kimin ne olduğunu söylemek için.
devamını gör...
muharrem inceyi desteklemiyorum,oy falan da vermeyeceğim ama cidden neden kimse bu mitingi yayınlanmamasına ses çıkarmıyor da şöyle dedi böyle dedi bunu konuşuyor ? ne olursa olsun bu iki yüzlülüktür.
devamını gör...
bunu söyleyen kişi her kimse demokratım demesin bir zahmet.
devamını gör...
muharrem ince nin ne dediğinden ziyade medyanın tutumuna takıldım ben. anamuhalefet adayı böylesine görkemli bir miting yapmış, medya görmezden geliyor. bu tek seslilik değil de nedir? liderlerin açık oturumlarda kozlarını paylaştığı seçimlerden bu hale savrulmamiz hayra alamet değil. odatv, t24, diken ve sol haber vb birkaç web sitesi hariç herkes aynı safta dizildi. ak parti yi bu koşullar doğurmuştu, unutmayalım..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar