bu ülkede erdoğan dışında kimse siyaset yapmamalı

trt haber'deki yeni türkiye programında yiğit bulut'ça dile gelmiş bir ifade. başkanlık sistemini diktatörlük ile karıştırmış sanırım yiğit bey... şöyle demişler;

"bu ülkede zaten lider var siyaseti yapıyor. başka kimsenin siyaset yapmasına da ihtiyaç yok. içerde de siyaset yapıyor, dışarda da siyaset yapıyor. bizim görevimiz bu ülkede lidere destek olmak."

(bkz: fazla jölenin beyne zararları)

http://m.t24.com.tr/haber/y...
devamını gör...
erdoğan'dan başka kimsenin danışmanlığını yapamayacak birinin boş beyanı. azat edelim tüm kadroları da bu hepsine erdoğan gelsin, bu jöleli de her kadro için ayrı danışmanlık maaşı alsın.
devamını gör...
reis jöleli ye seni seçtim dediğinde noluyor lan demiştim ama jölelinin her demecinden sonra daha iyi anlıyorum. reis gerçekten insandan anlıyor. bir insan işini bu kadar hakkıyla yapar mı be.

beyana gelince haklı beyandır. muhtar rte, muhalefet rte, doktor rte, anne rte, baba rte, kamyon şoförü rte bence her yerde rte olmalı. Allah başımızdan eksik etmesin reisi.
devamını gör...
trt haber'de söylenmiş olan sözler.
cumhurbaşkanının danışmanlarından biri tarafından söylenmiş olan sözler.

artık bazı şeylerin nasıl da zıvanadan çıktığının kanıtı. öyle gafmış, ciddiye alınmayacak sözmüş gibi üstünün örtülmesi vakitleri çoktan geçti. devlet yönetiyorlar ancak sanki babasının bakkal dükkanından bahsediyormuş gibi kendini kaybetmiş görünüyor. zaten o göbeği de o dükkanda yaptı semirdi ya hadi neyse.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar