bir tweet.

bazılarının bahsettiği durum herkes için geçerlidir arkadaşlar. bugün can ciğer olduğunuz bir arkadaşınız ile yarın bir gün kanlı bıçaklı olmayacağınıza hanginiz garanti verebilir?

benim kafama takılan, 1 milyon insanın katili ile dost olarak kalsa idi recep tayyip erdoğan o zaman ne diyecektiniz onu merak ediyorum.
devamını gör...
esad'ı veya esad'a ait herhangi bir şeyi tutmak için savaş açılmasını beklememesi gereken bir kadınımsının ihanet kokan söylemi.
yahu inanılmaz! bu insan türkiye'nin bir vatandaşı, iktidara aday olan bir siyasi partinin aktif mensubu. defolup gidebilir şimdiden çok sevdiği beşar'ın yanına, hatta gitsin ona biatını sunsun. illaki istihdam edecek bir alan bulur onlar.
devamını gör...
bu cümleyi kurabilen bir insan vatansever olamaz. bir savaş olasılığında gönülce bile yanında olamayacağı bir ülkenin, milletin yönetimine talip olması ise yüzsüzlüktür.
devamını gör...
“türkiye ve iran savaşsalar iran saflarında yer alırım” diye vekilin partisinden pm ye girmiş hain sözü. inkar eder mi eder. hiç bir şey olmamış gibi genel müdür kollar mı kollar..
devamını gör...
an-la-dık.

hepsinin tek tek söylemesine gerek yok. bu ülke kiminle savaşırsa onların yani düşmanımızın destekçisi olacaklar. biliyoruz ve itiraz etmiyoruz.

sadece düşünüyorum gün gelecek bizimle de savaşacak olan bu hainler o gün bu twitleri hangi ülkeden atacaklar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar