çogilginçtir, hem makine yıkayacak, hemde hanım ablamız bulaşık çıksın istemeyecek! olur mu yau? 4 sürmez bulaşıkları ıslatıp makineye sürmek ama; kadınlar işte!
devamını gör...
makineye makine atmıyo sonuçta diye haklı serzenişte bulunur.

düz adamlar tarafından, çamaşır makinesi ile bulaşık makinesi aynı işlevde sanılır.
muhtemelen annelerinin evinde bulaşık makinesi görmediklerindendir..
çamaşırı pis tıkıştırıyosun da temiz çıkıyo ya, bunu da öyle sanarlar..

neyse yine de sevgiyle yaklaşılmalıdır.
sevgi anlaşmak değildir, odunlar da sevilir..
devamını gör...
o bulaşıkları yerleştirme ve makineyi boşaltma aşamaları düşünüldüğünde, sebebi gayet iyi anlaşılacak olan durumdur. bir kere su içtiği bardakla bir daha içmeyen ve dahi o bardağı makineye koymaya erinip de tezgahın üzerini ve evin bilumum yerlerini bardak manyağı yapan kişilerce de ilginç bulunur. hayır şu an çok feci tespitler yaptım, teknolojinin kadına lütuf olarak sundukları ve o lütufların kadının tarihi rolünü perçinlemekten başka bir şeye yaramaması falan da falan... okullar açıldı, hele bir sınavlar yaklaşsın daha ne tespitler yapıciim.
devamını gör...
hayattaki rollerini aşırı abartmaya meyilli kadınların geyiğidir.

haklarını verelim çok çalışıyorlar. ama çok konuşuyorlar böyle durumlarda.

o kadar çalışmaya rağmen kilo sorunlarının baş göstermesi ise başlı başına muamma.
devamını gör...
senelerdir evimizde tuvalet var..hangimiz "biri siçsa da tadimizi bulsak" demistir.

yapmayin etmeyin yaw..
devamını gör...
demekki kadın ne kadar çok bulaşıklarla muhattap olmuşsa bir gün aniden bulaşık makinesi olup çıkmış. doğal olarak da çok çalışmak istemediğinden mütevellit bulaşık çıkmasını istemiyor. bana gayet haklı bir istek gibi geldi.
devamını gör...
dün şahit olduğum bir olay olarak, düne kadar bulaşık makinesinin varlığından bile haberi olmayan bir kadının "bu ne güzel bir şeymiş" dediğini aklıma getirdi. kıymet bilmiyoruz!
devamını gör...
normaldir. o da uğraş gerektirir. hatta onu da geçtim, bulaşığın fazlası her türlü zarar. boşuna tabak çanak kirletme ki onları makineye atılacak duruma getirmek için fazladan su ve enerji harcamayalım, makinede de fazladan yer kaplamasın. birazcık düşünce.
devamını gör...
makine tek başına yıkamadığı içindir. sofra toplanır. yemek artıkları arındırılır. en stratejik dizilimle kirli tabak çanak dizilir. deterjan konulur düğmeye basılır. bitince kısa bir havalandırma yapılır. yeterli enerji ve sabır varsa yıkanan tabak çanak eski düzeninde mutfaktaki yerini alır. yazarken yoruldum.
devamını gör...
ay sonunda gelecek olan elektrik ve su faturasını düşünen kadındır.
devamını gör...
rahata çok çabuk alışmanın sonucudur. bu sadece bulaşık makinesine tabak dizmeye üşenip bulaşık çıkmasını istememek de değil, insanoğlu nolursa olsun hep daha fazlasını istiyor ve duruma çabucak adapte olup, bir de şikayet ediyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar