bülent arınç'ın bursa'da üniversite gençlerine tavsiyesidir. çok tartışılacak bir tavsiyedir.


--- alıntı ---
'siz biraz gazeteden uzak kalın. kaldı ki türkiye de öyle bir gazete var ki, her şey onun içerisinde. onu takip ederseniz zamanla her şey daha iyi anlaşılır. yani emin olun, zaman'a baktığınızda, zaman ı okuduğunuzda, başka bir şeye karıştırmaya gerek kalır mı kalmaz mı diye siz düşünün. ben şimdi burada başka bir şey söylersem, 'medyadan sorumlu adam ne dedi bakın ?'derler sonra. zaten şimdiden kaptı onlar cümleyi. değerli kardeşlerim önce ona bakın, ihtiyaç duyarsanız sonra hepsine bakın.'

--- alıntı ---

devamını gör...
öküz ölüp ortaklık bozulduğundan "ben öyle bir şey demedim, montajdır, bana kompile yapıyorlaaar" diye yok sayılmaya çalışılabilecek tavsiyedir. vay be, eskiden ne güzel bir aşk varmış aralarında şimdi neden bu ayrılık, vah vah.
devamını gör...
yakın zamana kadar da öyleydi. 17 aralıktan sonra bile. ama ne oldu birden 180 derece değişti bülent arınç ve saflığımıza verin dedi. neden mi? meşhur dosyayı başbakan arınç'a gösterdi. gül'e de gösterdi. hepimize, hepinize gösterecek merak etmeyin. o zaman siz de diyeceksiniz; geri zekalılığımıza verin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar