bülent arınç

#siyaset  #özgürler 

davut dişlinin 1 milyon dolarlık aracılık ücretini mkyk toplantısında izah etme gayreti sonrasında söz alıp;

-"bu açıklamalar hiç de tatmin edici değil, konu anlatılan gibi değil" gibi yorumlarla hak yiyen içimizden de olsa boğazına dursum mesajı vermiştir....
devamını gör...
ã‡iftçiyi defol chp li diyerek dışŸarı atan ,seçimde hava alan siyaset adamı genelde onu izlerken gülme krizine geçen bir kitle var çok ciddi olmaya çalışŸan fakat komik olan bir vekil.
devamını gör...
çiftçiyi defol chp li diyerek dışarı atan ,seçimde hava alan siyaset adamı genelde onu izlerken gülme krizine geçen bir kitle var çok ciddi olmaya çalışan fakat komik olan bir vekil.
devamını gör...
diklenmeden dik durabilen , doğru bildiğini esirgemeden söyleyecek kadar cesaret sahibi , eski meclis başkanımız, yeni dönemde ise ak parti manisa milletvekilidir.ayrıca erdemli bir hukuk adamıdır.
devamını gör...
bence çok iyi ve dürüst birisidir.askerlere bile kafa tutmuştur sözünün eridir.elleri öpülesidir.cumartesi günleri sabah namazını beyazıt camisinde kılardı bazen.tunceli kökenlidir.en yakın seçimde manisayı tekrar akp'ye kazandırması tek isteğimdir.
devamını gör...
eğer şu anda düşündüğünü yaparsa, bir yerlerden ayrılıp boş sandığı yerlere 19 tane arkadaşıyla oturmaya kalkarsa manisa'ya bir daha giremeyecek olan, girersede çıkamayacak olan, çıkarsada tez zamanda nerden geldiği belli olmayan bir kurşunla yere yığılacak olan adamcık.
devamını gör...
"neymiş efendim adam necmettin erbakan bile refahtan çıksa,biz yine refahtayız demiş.

doğru adam refah kapanana kadar refahta , fazilet kapanana kadar fazilette kaldı, lakin erbakan hocada koltuğu gençlere bırakmadı ki arkadaş, ne koltuk sevdası ise kendisi oturamadı, recaisini, kuklasını oturttu.

sonra akpartiyi kuranlar, abdullah gül, bülent arınç, tayyip erdoğan dönek oldu. bir git Allah aşkına daha fazla saçmalamayın, saçmaladıkça batıyorsunuz" dedirten durumdur.

(bkz: citroen)
devamını gör...
akp ilk kurulduğunda imam hatip liselerini kanayan yaramız olarak nitelendiren ve hala bu kanayı yaratanların arasında bulunan şahsiyettir.
devamını gör...
devlet bakanı ve başbakan yardımcısı.

bülent arınç gibi bilgili, bilgisini, düşüncelerini çekinmeden söyleyen bir insana bakanlık verilmesi mutluluk verici bir olay.

nedense bu ülkede düşüncelerini çekinmeden söyleyen insanları pek sevmezler bazı kişiler. sağcı solcu farketmez. herkes düşüncelerini dosdoğru söyleyebilmeli.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar