bullet journal

son zamanlarda orda burda şurda youtubeda instagramda envai çeşit sosyal medya ve türevlerinde karşıma çıkmış büyük ihtimalle bir süre daha çıkacak gibi duran yeni bir akım.
aklınızda hayaller, planlar, yapılması gerekenler, yapılmak istenenler, doğum günleri, özel günler, sınav zamanları vs vs gibi uzuuun listeler sıralayıp, du bakim ben bunu bı kenara not ediiim diyen, teknolojinin tüm imkanlarına rağmen kalem kâğıt usulü not alanlardan mısınız? bullet journal tam da size hitap ediyor olabilir. bütün bu söylenenler ve üzerine ilave edilebilecek bilimum kategorinin aynı defter bünyesinde, tasarımı tamamen kişiye kalmış bir şekilde toplanması arkadaşlar. beynimizin spagettiye, aklımızın kedi yumağına döndüğü, kendimizi unutmamak için arada bir aynaya bakmayı gerektiren o yoğun zamanlarda iddia ediyorum ki hayat kurtarır! üzerine yazılacak konuşulacak bir sürü detayı var, ki bullet journal yazdığınız an bulabileceğiniz tonlarca örnek var. ilgilisine..
devamını gör...
vaktiniz varsa kendi elinizle yapıp size uygun halde tasarlayabileceğiniz planlayıcılardır. alışkanlık haline getirebildiğinde benim gibi düzensiz insanların hayatına bile bir nebze faydası dokunmuştur.devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar