bunlar kadınsa evdeki ne diyen erkek

çok afedersiniz; artık toplumsal bir probleme dönüşmüş ve haddinin bildirilmesi gereken erkekler.

bu tip yakınmalar aşırı çoğalmaya başladı. herif bilmem hangi mankenle evdeki hatununu kıyaslıyor. lan denyo, -afedersiniz- karaktersizin önde gidenisin. aldığını sahiplen , beğenmediğini alma!
şahsen bir insana ısınmışsam ısınmışımdır, beğenmişsem beğenmişimdir; o bir yanadir cihan bir yanadır , adriana kim lan ? beğenilerim fiziki güzellik üzerine de değil. adrianalar bilmem kimler bana o güveni, o ısınmayı, o duyguları sağlar mı hiç ?
olsa da kıyaslamasam ayrı tabi.
adnan oktar'a bile böyle bir ileti gelmişti. (nette görmüştüm) yanındakiler kadınsa evdeki ne ? diye sormuş odun.

devamını gör...
evdekinin ne olduğunu çözememiş erkekkk...

bunlar evleniyor işte, adres sormadan evin yolunu da buluyor.

zaten yusuf gibi yakışıklı ve güzeller, orası da ayrı.

(bir erkek olarak bunları yazdım ya)
devamını gör...
evdeki kadının onun için çocuk doğurup büyütüp sorunları ona hissettirmeden halledip artan mutfak masrafına karşın kendisi için yapması gereken harcamadan kesip ev bütçesine katmasından bi haber erkeğimsi özdeyişi. madem evdeki ne diye soruyorsun canısı otur o evde senin kanına çekmiş moron çocuklarının problemleriyle uğraş getirdiğin iki kuruşla evi geçindirmeye çalış o beğenemediğin hatunda bütün gün gezsin eğlensin kuaförden spor salonundan çıkmasın belki o zaman beğenirsin.
devamını gör...
öküzdür.

tamam ama.

kadınların nikahtan sonra takındıkları tavır da tasvip edilesi değil! hele islamî açıdan bakınca... durum hiç iç açıcı değil!

tamam, al erkekleri vur kadınlara! her iki taraf da problem.

ama burada bir önemli noktaya değinmeden geçmeyelim. nikahın ardından kadın da erkek de kendisini salıveriyor. bakımsız bir moda giriyor. kilolar alıp başını gidiyor falan! lakin bu konuda hatun kişilerin erkeklere göre günahı fazla. hanım teyzelerimiz, kıymetli kızlarımız sakın kızmasınlar bana. neden mi?

evlilik aşamasına kadar vücut, giyim, konuşma, koku vb konularda titiz davranan kız ve erkeğin nikahtan bir kaç ay sonra bu özelliklerini kaybetmeye başladığı bir gerçek. yalnız bu noktada kadınlar ve erkekler birbirinden ayrılıyor.

özellikle giyim, kuşam konusunda erkekler çok dürüstler. hanımları bıraksa; iş elbisesiyle misafirliğe gidecek kadar pejmürdelik konusunda dürüstlüklerini bozmuyorlar! yani adam evde, işte, gezmede yani her yerde aynı! lakin hatun kişiler öyle mi? kat'iyen değil!

evde erkekte de kadında da pejmürdelik diz boyu. adam iş yerinde, tv'de şurada burada şıkır şıkır giyinmiş hatunları akşama kadar ister - istemez görüyor ve eve geliyor. evdeki o aşık olup evlendiği kadının durumu nedir? kafasına bir tülbentle patates kabuğunu sarmış dolanıyor! neymiş efendim, başı ağrıyormuş. hiç bitmedi zaten, nikah masasından kalkıldığından beri o baş ağrısı! hiç!

üst - baş desen komedi.

hadi buraya kadar erkek de kadın da aynı diyelim. al birini vur ötekine! lakin gezmeye, düğüne, davete gitmeye gelince işin rengi değişiyor!

kafadaki tülbent yok oluyor, baş ağrıları gidiveriyor, en güzel kıyafetler giyiniliyor, sürmeler, rimeller, allıklar.... hoooop! ne oluyor?

erkek bir pantol, bir gömlek! o da hatunun zoruyla. ya hatun?

eşine layık görmediği bakımı dışarıya layık gören kadınların günahı; erkeklere göre biraz fazla be ablacığım! hiç boş yere üzerine alınmamazlık edinme! evli değilsen ibret al. evliysen kendine gel! vesselam.

devamını gör...
eğer evdekini dışarda görse bu seferde ona aynı şeyi söyleyecek öküzdür. çünkü önemli olan güzellik, estetik veya etkileyici olması değil maymun iştahlılıktır. ancak teneşir paklar bu tipleri başka çaresi yoktur.
devamını gör...
ileride "evdekini" boşayıp o hayranı olduğu tiplerden biriyle evlenecek olsa, yine yeniden aynı cümleyi kullanacak erkektir. yani sorun kadınlarda değil, adam biraz şey.
devamını gör...
sıradan bi erkektir..hep görüyorum yolda..çiftler geçiyor türlü türlü..adamın yanında eh güzel sayılabilir bi kadın..kendisi tipsiz hatta itici, ama gözü hep başka kadınlarda..tatmin olmayacak bi açlık belki...ve belki cennet sandığı bu açlık, aslında cehennemi erkeğin..
devamını gör...
şehrin en güzel meydanın sallandırılması toplumun refahı için uygun olacak adamdır.sorusuna ; bir basiret bağlanması esnasında seninle evlenmiş kadın, ''evdeki'' diye masanın üstündeki saksıdan bahseder gibi konuştuğuna göre de kahrını çeken kadın diye cevap verilebilir. idamdan hemen önce bir de ayna verilirse de fena olmaz çünkü bu lafı eden adamlar çoğunlukla kendilerinin neye benzediğinden bi haberdir.
devamını gör...
sen nesin diye sorulan erkek.

hayır şu da var evlendikten sonra niye iki tarafta kendini salıp bakımsız gezer ki arkadaş? bu ne rahatlık lan. he benim eleştirdiğim bu tip şeyleri en başta yapan tipsiz erkek kısmına. ulan sen önce kendi tipine bir bakta ondan sonra evdekine şükredersin, hoyvan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar