bunları akşam itfaiyecilerle buluşturun

her şey çok güzel olacaktı değil mi lan köftehorlar? başörtülü çalışanları odasına toplayıp ağza alınmayacak laflar etmiş chp'li bu abla. adeta cb'nı aldıklarında neler yapabileceklerine dair bir fragman izletmiş. ama müstehak lan bize. harbi diyorum. biz daha beterlerini hak ediyoruz müslümanlar olarak.

https://twitter.com/i/statu...
devamını gör...
kendini laik, cumhuriyet kadını olarak tanımalayanların aslında kadın haklarını en çok çiğneyenler olduğunu gördüğümüz yüz karası olaydır. özellikle saadet partili hanımefendilerin bu konu hakkında görüşlerini merak etmekteyim. bu ablanın sunduğu buluşma davetine katılmak ister misiniz?
devamını gör...
yalancı gelin zehra olayı vol. 21342343

tamamen algı için yapılmış iftiradır.

neden iftira diyorum çünkü olay 19 ağustos 2019'da gerçekleşmiş. bunların işine 27 ocak 2020'de son verilmiş.

31 ocak 2020'de şikayetçi olmuşlar.

sorsan ama Allah'tan korkarlar.

soru basit; neden olay gerçekleşir gerçekleşmez suç duyurusunda bulunmamışlar?

işiniz gücünüz iftira , yalan , haksızlık , kul hakkı yemek.
devamını gör...
söz konusu videoda anlatılanlar doğruysa mahkemede hesabı sorulacak sözlerdir.

umarım yanlış anlaşılma vardır, umarım meramını doğru kelimelerle anlatamama durumu vardır. doğru çıkarsa hala bu kafa yapısında insanların bulunmasına üzülürüm. iktidara talip olan bir partide böyle insanlar bulunmamalı.
devamını gör...
kul hakkı derken kul hakkına girmemek lazım.

bekleyip göreceğiz.

ismek güzel bir kurumdu, yönetilirken bu bahsedilen yönetici hanımlardan ismek'e leke sürecek ne olaylar yaşandı ki? hiç. işten çıkarıldı diye koca koca kadınlar toplaşıp tv'lere falan mı çıksın. bu kadar ucuz mu be hayat. çoluk çocukları var bu kadınların. bu kadınlara laf eden insanların toplamından daha çok meziyete sahiptir bu kadınlar. lafı güzaf.

tam da o toplantı öncesinde atanan meltem şişli hanım atandıktan sonra toplantı yapar ve bu olay gerçekleşir. şimdi gündem olan bu değildir zaten. zira olay o süreçten sonra başlar ve şimdiye kadar mobbing ile devam eder. muhatabı ise ismek çalışanları ama herhangi çalışan değildir, yöneticler. söylendiği gibi işten çıkarımlar sonrası dava açılmamıştır.
dava açıldıktan sonra işten çıkarımlar olmuştur.
yukarıdaki arkadaş öyle dedi diye diyorum.

> meltem şişli hanım atanır atanmaz toplantı yapar ve bu gündem olan olay yaşanır ve çeşitli mobbing olayları yaşanmaya başlar ve devam eder.

> meltem şişli hanımın talimatıyla ibb iştiraklerinden istanbul personel yönetimi aş'de (isper) bir disiplin kurulu oluşturulur ve ismek yöneticilerine yönelik soruşturmalar yapılır .

> geçen hafta, ak partili meclis üyesi yasemin batur konuyu ibb meclisi'ne taşır.

> bunun üzerine meltem şişli, isper genel müdürü a. banu saraçlar'a "ben kelle istiyorum. hemen harekete geçin" talimatı verir.

> böylece haksız yere işten çıkarmalar için düğmeye basılır. 27 ocak'ta 20 bölge sorumlusu kadın kapı önüne konuldu.

> ve böylelikle neticesinde şimdi takip ettiğimiz olayı konuşuyor oluruz.

bizim haberimiz olduğu zaman dilimi ise bu noktadadır. yani öyle," işten çıkarıldım 😥😫 bana kaç ay önce böyle demişti", davası değildir. olamazda.

> soruşturma kapsamında oldukları içinde 10 yıl sorunsuzca hizmet etmiş ve birçok kişiye faydası dokunmuş bu insanlara tazminatları da ödenmemektedir.

işin nihayetine göre içinizdeki yaygarayı çıkarmanızı tavsiye veririm. zira ben bile henüz bu leş, pislik, örümcek kafalı, yobaz, bir de kadın olacak zihniyete laf etmedim. iddialar bunlar. bekleyip göreceğiz. bu aylarca süren süreç tabii ki bir şekilde kanıtlananilir. ondan sonra kul hakkından bahsedin. el insaf.

*ulen sırf başörtülü ya da akp'li olduğu için "işiniz gücünüz yalan, iftira, kul hakkı diye niteleniyor ya bu insanlar, resmen bunu söyleyenler adına utanıyorum. u ta nı yo rum! yazık.
ve ne oluyorsa bundan oluyor. evet insanlar taktığı başörtünün hakkını veremiyor ama kul hakkı bu kadınlardan mı soruluyor ki sen kimsin ki soruyorsun, önce dön bak kendine. kızdım ule
devamını gör...
yine özne merkezli önyargılamalar. esas olan eylemdir. eylem de araştırmalı, soruşturulmalı, taraflar bir araya gelmeli. ama o toplantıda tek bir kadın yok anladığım kadarıyla onlarca kadın var, mesele kısa sürece neticelenir eğer istenirse.

ha şunu da diyeyim, eğer böyle bir skandal gerçekse, bu sözleri de muhafazakar bir kadın belediyeci söyleseydi yer yerinden oynardı, 100 kat daha fırtına kopardı, kadın haklı mı değil mi diye bakılmaz şuyu vukundan beter hale gelir ve linç edilirdi.

öte yandan bu meseleyi gündeme getiren medya, kendi cenahından biri aynısı yapsaydı sus pus olurdu.

herkes kendi mahalle aynasında suskun masum mağdur.

aynayı terket.
devamını gör...
şu dğnyada kadının kadına ettiğini kimse yapmaz. mide bulandırıcı bir cümle. inşallah belli kademelerde böyle garbzede ,zeka yoksunu, seviyesiz kadın kişiler yoktur. insan olabilmeyi sonra kadın olabilmeyi başaramamış şahsiyetsiz, beyni tek taraflı çalışan kadın yöneticiden az 5 adım uzak durun. size bir şey söylemesi gerekiyorsa maks. 2 adım. sonra kişisel gelişimini tamamlama konusunda bir nokta detay olursunuz. aman aman..
devamını gör...
aklıma çinin müslümanlara uyguladığı zulüm geliyor. kocaları hapse atılan kadınların evlerine erkek gönderiliyormuş. bu chp'liler de fırsat bulsalar aynısını yapacaklarını gösteriyorlar işte. ama hala bazı müslümanlar durumun ciddiyetinin farkında değil. akp yiyormuş da bilmem ne. ulan akp yerinde chp olsa seni yiyecek farkında değilsin.
devamını gör...
ibb'de çalışan örtülü kadınlara bu ve benzeri cümleler kullanılarak hakaret edildiği, imamoğlu tarafından şu konuşmasında dolaylı olarak kabul edildi.

adamın gözleri nasıl fer fecir ama... yapılan rezillikten dolayı utanıp özür dileyeceğine "bu tip insanlar benim yol arkadaşım olamaz" deyip yine kendini yüceltmiş. kibir abidesi resmen... konuşma buram buram samimiyetsizlik ve paçayı kurtarma çabası kokuyor. sen de o kadını çıkartıp 80 milyonun önünde özür diletmezsen, oy verenlerin vicdanlarını sorgulasın.
devamını gör...
bu lafı söyleyen kadın kripto akplidir. amaç ibb'yi chp'nin kazanmasına çalışan ve sevinen saadet partilileri ve sülaymancıları vicdan azabına duçar bırakmaktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar